Стало відомо, куди в першу чергу полетить SkyUp

926
Стало відомо, куди в першу чергу полетить SkyUp

Українська авіакомпанія SkyUp відкриє продаж перших регулярних рейсів у липні, повідомив співвласник компанії Юрій Альба.

Першим ділом SkyUp розпочне перенесення подорожей по маршрутах Київ – Одеса та Харків – Одеса. Точна дата і регулярність рейсів в компанії не називають, проте обіцяють почати в першій декаді липня.

Також Юрій Альба повідомив, що компанія відкриє продаж на трьох регулярних міжнародних рейсах з Києва – в Барселону, Ларнаку та Батумі. Права на польоти по всіх цих напрямках SkyUp отримала на засіданні комісії Державіаслужби ще 30 травня.

Цінники SkyUp будуть формувати за лоукост-моделями: пасажир зможе “зібрати” потрібний йому особистий пакет послуг за принципом конструктора. На внутрішні рейси анонсували ціни від € 16.

Для виконання регулярних рейсів SkyUp має намір використати 149-місцевий Boeing 737-700 2002 року випуску. Його розраховують отримати як раз у липні. Сьогодні авіаперевізник виконує лише чартерні рейси на два 189-місцевих Boeing 737-800, а також один Airbus A330, взятий в мокрий лізинг у Egyptian company Air Leisure.

Джерело: Чемодан

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини