Справжня Рапунцель: українка встановила рекорд як власниця найдовшого у світі волосся

297

Художниця та модель Алія Насирова, яка родом з України, потрапила до Книги рекордів Гіннеса як власниця найдовшого у світі волосся. Воно на метр більше за ріст дівчини.

Яка довжина волосся української Рапунцель, як вона виглядає та доглядає за своїми розкішними пасмами, розповідаємо далі, – пише 24 канал.

Як живе українська Рапунцель

35-річна Алія Насирова, родом з України, встановила рекорд як власниця найдовшого у світі волосся. Довжина пасом дівчини становить 257,33 сантиметра при її зрості 165 сантиметрів.

Алія каже, що ніколи не стриглася належним чином і сподівається, що її історія може надихнути людей насолоджуватися своєю природною красою.

Сподіваюся, моя історія надихне читачів полюбити їхню природну красу. Я художниця і вважаю, що кожна людина прекрасна, навіть якщо вона виглядає по-іншому,
– зауважує Алія.

Дівчина зараз живе в Словаччині та заробляє на життя творчістю та моделінгом. Зокрема, вона регулярно веде свої сторінки в інстаграм та YouTube.

На те, щоб відрощувати волосся, її надихнули мати та бабуся, які також мали дуже довгі пасма, а також казкова персонажка Рапунцель, з якою її часто порівнюють.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини