Справжній успіх: у прокаті з’явився перший український мультфільм

1865

Всеукраїнська прем’єра мультфільму “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила” розпочалася в широкому прокаті з 7 березня у мережі кінотеатрів “Планета кіно” у м. Львові, Одесі, Сумах та Харкові.

Також, у березні фільм покажуть в Румунії, Туреччині та Ізраїлі. Дубляж фільму з`явиться у Польщі, Ізраїлі, Франції та Болгарії.

Над анімаційним фільмом «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» працювали близько 300 чоловік зі всього світу – це Китай, Франція, Іспанія, Португалія. Студію Animagrad під час роботи над фільмом відвідували гості з Діснея, які були шоковані тим, що така маленька команда, на рівні світових студій, робить продукт високої якості. Авторами фільму стали продюсер Єгор Олесов, режисер Олег Маламуж, сценарист Ярослав Войцешек, художник-постановщик Крістіан Коскинен.

Головних героїв – принцесу Милу та Руслана – озвучили вокалісти групи «Время і Стекло» Надія Дорофеєва та Позитив (Алексей Завгородний), телеведучий Юрій Горбунов озвучив Кота Ученого, шоумен Сергій Притула – Нестора Печерського, а музикант Олег «Фагот» Михайлюта – чарівника Фінна. Чорномор говорить голосом легендарного актора Євгена Малухи.

По сюжету, ця дивовижна історія відбулася в Києві. Мандрівний артист Руслан, який мріяв стати рицарем, зустрічає прекрасну Милу і закохується в неї. Але злий король Чорномор викрадає дівчину, прагнучи перетворити силу її любові на власну чаклунську силу. Руслан разом зі своїм вірним другом і «сценарист» Нестор Літописець відправляються у небезпечну подорож.

Дорослі глядачі у фільмі впізнають і «Аватар», і «Зіркові війни»,і «Холодне серце», «і Мадагаскар», «Красуню і Чудовисько», «Шрека», «Панду Кунг-Фу». Це все тому що голлівудський консультант Ендрю Хітон, який консультував “Мадагаскар” і “Володаря кілець”, допомагав у створенні характерів персонажа.

Автори мультфільму дуже хотіли відповісти на світовий аналог та голлівудські стандарти, однак у мультфільмі присутній і український дух – Нестор декламує «Кобзаря», бандити ведуть себе, як справжні троєщенські бандити, а пам’ятник Пушкіну в стилі Будди містить підпис «Слава Україні!».

Відзначимо, що «Викрадена принцеса: Руслан и Людмила» – перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату в виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. Права на його прокат попередньо продані в більш ніж 30 країнах. Мультфільм став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно, сума державного фінансування склала близько 20% від загального бюджету в 95 мільйонів гривень.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини