Спортсменка з Івано-Франківська стала чемпіонкою Європи з веслування (фото, відео)

927

Франківка Людмила Лузан на дистанції 500 метрів виборола “золото” чемпіонату Європи з веслування.

Про це вона повідомила на свої сторінці у фейсбук та поділилася своїми фото зі змагань, повідомляє “Галка”.

Чемпіонат Європи з веслування відбувається у польському місті Познань. З України у чемпіонаті беруть участь 28 спортсменів.

Згідно з результатом, франківка обігнала спортсменку з Угорщини Вілаг Баггу на понад шість секунд. Другою конкуренткою Лузан була веслувальниця з Білорусі Альона Ноздрьова, яка здобула третє місце у чемпіонаті.

Фінішний час Людмили Лузан – 2:07.235 хвилини. Медаль франківки Людмили Лузан стала першою золотою в жіночому каное і 50 для збірної України на чемпіонатах Європи.