Співачка Руслана показала свій маєток під Києвом

1385

Нещодавно, у день свого ювілею 24 травня співачка Руслана запросила журналістів до свого енергоактивного будинку, який повністю забезпечується чистою енергією.

Уже багато років співачка пропагує здоровий спосіб життя, передає Бізнес.Медіа.

Руслана зустріла журналістів у своїй великій студії, де відразу презентувала акустичну версію нової пісні «Angel». Нова пісня артистки не схожа на її колишні пісні з альбому «Дикі танці», трек вийшов ліричний і дуже мелодійний. На студії Руслана продемонструвала гостям віртуозну гру на трембіті та цікаві ритми, зіграні на звичайній косі.

Після Руслана провела екскурсію по своєму будинку, де розташовані репетиційна база, студія звукозапису, відеостудія, зимовий сад. Всі приміщення на 100% забезпечуються енергією вітру, сонця і землі. Навколо будинку росте багато квітів і запашних трав, на зеленому партері перед будинком з висоти пташиного польоту можна вгадати малюнки з молодого самшиту, висадженого в формі рун. Це ідея чоловіка Руслани – Олександра Ксенофонтова.

Співачка Руслана показала свій маєток під Києвом

«Коли я заглибилася в нашу автентичність, я зрозуміла, що в Україні існує така музика, якою зцілювалися. Власне для цього ми зараз і готуємо новий проект, нове шоу, головною метою яких є заклик до людей переходити на чисті джерела енергії», – розповіла Руслана.

Співачка Руслана показала свій маєток під Києвом

Руслана піднялася на терасу даху свого будинку і показала частину енергонезалежних технологій, які використовує її енергоактивний будинок – вітрогенератори, сонячні батареї та сонячні колектори.

Фото з відкритих джерел

Джерело: То є Львів

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини