Софію Київську підсвітили фіолетовим

1039

У Києві напередодні Міжнародного дня передчасно народжених дітей підсвітили фіолетовим кольором будівлю Софії Київської.

Фото: Укрінформ

Про це повідомляє Укрінформ.

Увечері, у пятницю, 16 листопада на Софійській площі традиційно підсвітили будівлю Софії Київської фіолетовим кольором у знак єднання зі всім світом. Фіолетовий колір – символ Міжнародного дня передчасно народжених дітей. Цього дня архітектурні споруди та пам’ятки багатьох країн світу підсвічують фіолетовим, а відомі особистості вдягають фіолетові елементи одягу, чим закликають звернути увагу на проблему народження недоношених дітей.

Фото: Укрінформ
Фото: Укрінформ
Фото: Укрінформ
Фото: Укрінформ
Фото: Укрінформ
Фото: Укрінформ
Фото: Укрінформ
Фото: Укрінформ

Крім того, у суботу, 17 листопада, до Міжнародного дня передчасно народженої дитини, який відзначається щорічно в цей день, в Мистецькому Арсеналі відкриється фотовиставка “Татусі у фокусі”. Виставка об’єднає роботи українських фотографів, які знімали сім’ї, і, зокрема, татусів з передчасно народженими малюками під час перебування у відділеннях виходжування недоношених малюків та практикування методу “кенгуру”. Під “кенгуру” розуміється тісний фізичний контакт шкіра-до-шкіри між дітьми перших тижнів життя і їх батьками. Суть методу полягає в тому, що дітей щодня, від однієї до кількох годин на день, викладають на відкриту поверхню грудей мами або тата.

Фотопроект має на меті стимулювати раннє залучення татусів до виходжування передчасно народжених дітей у перинатальних центрах та пологових будинках України, адже таке залучення зміцнює психоемоційний та фізичний зв’язок між батьком та дитиною.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини