“Слуга народу” на російському ТБ розповів про “поганих націоналістів” в Україні (відео)

1441

Народний депутат від “Слуги народу” Євген Шевченко взяв участь у пропагандистській передачі на російському “1 каналі”, де розповів, які погані в Україні націоналісти.

Про це пише Українська Правда.

“Наша фракція разом з президентом на виборах відстоювали позицію, щоб конфлікт на Донбасі і в цілому в Україні був вирішений мирним шляхом. І зараз ми все для цього робимо.

Та ситуація, що склалася у суспільстві відносно формули Штайнмаєра, вона була вкинута в суспільство радикально налаштованими націоналістами, у яких у цілому їх політика полягає у ворожнечі, у війні.

Ми зараз зробили паузу. Думаю, що правоохоронці розберуться, хто це зробив, звідки ростуть ноги і кому це вигідно”, – мовив Шевченко.

Як повідомив нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос, Шевченко навіть сам хвалився виступом на російському ТБ на своїй сторінці у Facebook. Але згодом після несхвальних коментарів від колег по фракції і користувачів соцмережі, свій пост видалив.

Депутат от СН Евгений Шевченко, раз решил почистить коменты, напишу тут, с такими успехами костюм двойку может менять на…

Gepostet von Geo Leros am Dienstag, 22. Oktober 2019

Російські ЗМІ неодноразово ловили на поширенні фейків про Україну і перекручуванні фактів. Зокрема пропагандистські канали часто поширюють інформацію про те, що в Україні керують “радикальні націоналісти”. Беручи участь у подібних шоу і роблячи заяви про націоналістів, нардеп підіграв російській пропаганді.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини