“Слуга народу” і Зеленський втрачають рейтинг, тому Юрченку оголосили про підозру в хабарництві” – Ар’єв

494

Народному депутату Олександру Юрченку оголосили про підозру в хабарництві, оскільки рейтинги Партії “Слуга народу” і президента Володимира Зеленського стрімко падають.

Про це заявив народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Володимир Ар’єв у коментарі журналістам, передає телеканал Espreso.

“100% те, що Венедіктова, коли заявляла про те, що вона не бачить підозр, але одразу після того, як НАБУ було змушене виставити аудіозаписи розмов, де йшлося просто про пряме, фактично, вимагання хабара. І дія щодо незаконного збагачення з боку безпосередньо самого народного депутата від “Слуги народу”, то просто вже не було куди відступати”, – пояснив нардеп..

Причину бажання розслідувати справу імовірного хабарництва нардепа Олександра Юрченка Володимир Ар’єв пояснив репутаційними втратами команди президента Зеленського та стрімким зниженням рейтингу.

“Як завжди, в Офісі президента зважають не на закон і справедливість, а на репутаційні втрати і втрати у рейтингу. І ось як раз питання втрат рейтингу і стала ключовою. Не бажання поновити законність, не бажання покарати хабарника, а страх за свої рейтинги, які й без того летять уже вниз”, – констатував народний депутат Ар’єв.

Нагадаємо, НАБУ підозрює Івана Фіщенка та Олександра Юрченка в тому, що вони отримали хабар за внесення поправок до законопроєкту.
17 вересня генпрокурор Ірина Венедіктова підписала підозру нардепу від “Слуги народу” Олександру Юрченку, чийого помічника зловили на хабарі. Того ж дня народному обранцю повідомили про підозру.