Скільки коштує замовити концерт українських зірок у новорічну ніч: шокуючі суми

1505

Якщо для більшості людей Новий рік – це кілька днів вихідних, то для зірок це сезон активної роботи. Концерти, корпоративи, приватні виступи… І обійдеться таке задоволення замовникам далеко не дешево.

Журналісти спробували дізнатися, скільки ж потрібно заплатити, щоб в Новий рік послухати українських зірок.

Ці суми вас шокують!

Вєрка Сердючка – 75 тисяч доларів

За інформацією ЗМІ, найдорожчим в цьому році виявився Андрій Данилко, а якщо точніше – його Вєрка Сердючка. Щоб вдосталь натанцюватись під “Гоп-гоп” і “Все буде добре”, вам доведеться заплатити близько 2 мільйони гривень. І все це – за 40-60 хвилин виступу зірки. Втім, це навряд чи зупинить шанувальників Вєрки в Новий рік.

Квартал 95 – 60 тисяч доларів

Жарти про політиків і зірок – мабуть, найактуальніша розвага в новорічну ніч. Щоправда, за виступ Кварталу 95 на вашому святу вам доведеться віддати понад 1,5 мільйона гривень.

Океан Ельзи – 50 тисяч доларів

Послухати улюблені “Обійми”, “Зелені очі”, “Там, де нас нема” та інші хіти Святослава Вакарчука можна, тільки якщо у вас є зайві 1,5 мільйона гривень.

Настя Каменських (NK) – 40 тисяч доларів

Так, тепер Настя Каменських виступає без Потапа, і, за інформацією ЗМІ, бере за це кругленьку суму.

Тіна Кароль – 35 тисяч доларів

Саме таку суму потрібно заплатити, щоб Тіна приїхала привітати вас з Новим роком і заспівала свої хіти. Щоправда, сума може збільшитися, враховуючи щільні графіки співачки. Принаймні про це повідомляють ЗМІ.

Олег Винник, Monatik – по 30 тисяч доларів

Щоб Діма Монатік закрутив голову в новорічну ніч, потрібно заплатити досить лояльну суму – 850 тисяч гривень. Однак артист, на відміну від своїх колег, обіцяє не 40-хвилинний виступ, а повноцінне шоу з танцями, спецефектами та іншими атрибутами, які він організовує на своїх сольних концертах.

Таку ж суму вимагає і улюбленець багатьох українських жінок Олег Винник. Щоб послухати знаменитого блондина, потрібно також заплатити 30 тисяч доларів.

“Время и Стекло”, Оля Полякова та Наталя Могилевська – 25 тисяч доларів

За інсайдерською інформацією, ці артисти вимагають за свої виступи в Новий рік однакову суму. Щоправда, можуть відрізнятися вимоги в райдері знаменитостей і технічні умови.

НеАнгели – 12 тисяч доларів

Сексуальні солістки групи “НеАнгелів” згодні на виступ в Новий рік за 330 тисяч гривень. Небагато, враховуючи, що одна з учасниць Слава Камінська залишає вдома чоловіка і двох дітей заради цього.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини