Даруй українське: ідеї для новорічних подарунків в українському стилі

2348

Залишилось всього декілька днів до Нового Року і голова кипить від думок, що ж подарувати усім своїм рідним та друзям. Пропонуємо вам декілька оригінальних ідей подарунків в українському стилі:

1. Лялька-мотанка. Раніше, спеціально на різдво виготовляли ляльки із зерна. Вони символізували гарний врожай. Таку ляльку можна замовити у майстрів, або ж виготовити самостійно.

2. Оберіг. В Україні існує великий вибір слов’янських оберегів із різноманітних матеріалів — срібла і золота, менш коштовних металів та дерева. Кожен з них має особливе значення, тож вибирати оберіг потрібно в залежності від того, кому ви його збираєтесь дарувати.

3. Медові пряники. Їх зазвичай виготовляють на День Святого Миколая, але вони можуть послужити гарним подарунком та прикрасою на новорічну ялинку.

4. Одяг з українським орнаментом. Мається на увазі не лише вишита сорочка. В сучасних українських магазинах є достатній вибір одягу, який традиційно дарують на Новий Рік, виконаного в українському стилі: шарфи та шапки, светри та шкарпетки тощо.

5. Український глиняний посуд. Він створює атмосферу затишку в домі і стане чудовою прикрасою на столі у Святий вечір та різдво.

6. Прикраси, посуд або ж будь-які сувеніри із Петриківським розписом. Не дарма він і досі залишається популярним у всьому світі, а принти розпису використовують у своїх роботах відомі дизайнери.

7. Люлька, трубка — чудовий сувенір для чоловіка, котрий є шанувальником козацької культури.

8. Чудовими прикрасами для жінок стануть традиційний український вінок або червоне намисто. Доречі, за китайським календарем. Наступний рік — це рік вогняної собаки, тож вогняні кольори у прикрасах будуть якраз доречними.

9. Іграшки з дерева — подарунок для дітей. Різноманітні вітрячки, свисщики, торотушки, котрі можна замовити у тематичних магазинах, або ж виготувати самостійно. Їх прийнято прикрашати різьбленими або фарбовими візерунками.

10. Дідух. Всі забули про старовинну традицію, ставити дідуха в домі замість ялинки. Але ви можете змайструвати та подарувати його близьким людям, коли будете йти в гості. Можливо, вам вдасться відродити цю чудову традицію.

Джерело: vsviti.com.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини