Скандал у Німеччині: посол України відхилив запрошення на концерт «За свободу та мир»

246711

У програмі – окрім єдиного українського композитора Валентина Сильвестрова – всі твори композиторів держави-агресора.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник відхилив запрошення на концерт «За свободу та мир», в якому не було заявлено українських виконавців. Про це повідомила дружина посла Світлана Мельник на своїй сторінці в Facebook, передає Главком.

«Концерт «солідарності з Україною»: цілком в дусі Федерального президента Франка-Вальтера Штайнмайєра і його незмінного пропутінського курсу. Пан Штайнмайєр разом з першою Леді Елькою Бюденбендер вирішили запросити посла України Андрія Мельника разом із «супроводом» (це так вони про мене) на концерт класичної музики «За свободу та мир» (саме так, без жодної згадки України)», – повідомила Світлана Мельник.

Концерт має відбутися у неділю 27 березня об 11:00 в резиденції президента Німеччини у палаці Бельвю.

У програмі – за винятком єдиного українського композитора Валентина Сильвестрова – усі твори композиторів держави-агресора.

«Але найогидніше – серед солістів – жодного українця. Жодного. Лише росіяни!!! Піаніст Кіссін і баритон Погоссов. Тобто, що ж виходить: заходите-ка к нам на русский огонек, пане посол, с Вашим «сопровождением». Ми хочемо виявити солідарність вашому мужньому народу і приготували для вас музичний сюрприз. Послухайте-ка арію князя Єлецькага з опери «Піковая дама» Чайковського, а також насолодіться творами радянського композитора Шостаковича у виконанні блискучих російських та білоруських музик. Тільки це зовсім не про солідарність з Україною, а чергове знущання, плювок в обличчя всім українцям! Пропонувати Послу України послухати музику країни-агресора у виконанні її російських солістів – і це в той час, коли український народ понад місяць слухає вибухи російських бомб і ракет та постійне завивання сирен – це найбільш вишуканий вид знущання над нашою державою. Посол Андрій Мельник відкинув таке запрошення, назвавши його образою для українців. Так що пілікати у палаці Бельвю російсько-білоруські артисти будуть лише для пана Штайнмаєра та його супругі» (орфографію автора збережено, – ред.), – резюмувала дружина посла України в Німеччині.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини