Скандал на англійському ТБ: карту України на формі збірної порівняли з брудною плямою

2750

Під час популярного шоу на британському телебаченні, присвяченому матчу чемпіонату Європи Україна – Англія, Кейт Гарревей грубо висловилася на нашу адресу

Неприємний для українців інцидент стався вчора на британському телебаченні. Під час популярної передачі “Доброго ранку, Британія” ведуча Кейт Гарревей непристойно висловилася про форму футбольної збірної України. Спілкування в студії за участю посла України Вадима Пристайка було присвячено матчу 1/4 фіналу Євро-2020 Україна – Англія, який в суботу відбудеться в Римі.

Про казус розповіло видання Daily Star, пише Сьогодні

Зокрема 54-річна ведуча сказала, мабуть, вирішивши пожартувати:
“Я не знаю, чи добре ви бачите, але на передній частині вашої футболки є карта. Її важко розгледіти, і вона трохи нагадує пляму. Це схоже на футболку, яку мій син піднімає з підлоги і вважає, що вона не дуже брудна”.
Нова форма збірної України перед Євро-2020
Нова форма збірної України перед Євро-2020 / Фото: Reuters

При цьому другий телеведучий сміхом відреагував на ці слова. А Гарревей ще вирішила зачепити посла, запитавши, чи не є рішення розмістити карту на формі політичним. Пристайко не став відповідати на шпильки щодо “плями”, а помітив, що це не політичний крок, а бажання об’єднати всю націю під час масштабного турніру. У тому числі Крим, який вже сім років окупований Росією.

Справедливості заради варто помітити, що багато англійців обурилися грубим висловлюванням Кейт, про що написали в соцмережах.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини