Скандал із KAZKA: Як українські музиканти всіх надурити хотіли

1444

Медійники звернули увагу на анонси концерту у Дюссельдорфі на квиткових сайтах. Виступ гурту KAZKA гостям обіцяли у комплекті з такими любителями Росії як Таїсія Повалій та Alekseev.

Про це повідомляє VSE.UA

Після серії публікацій у ЗМІ продюсер гурту Андрій Уреньов інформацію спростував.

«Гурт не бере участі в цьому концерті», — написав він на сторінці у соцмережі.

Крім того, порадив судити про виступи колективу виключно за концертним графіком, опублікованим на офіційному сайті.

Аналогічна інформація з’явилася і на офіційній сторінці гурту.

«Друзі! Будь-яка інформація щодо майбутніх виступів KAZKA, яка не підтверджена представниками гурту або не міститься на офіційному сайті, є нічим іншим, як фейком. Будьте уважні і споживайте якісний контент. Слідкуйте за графіком KAZKA тільки в офіційних джерелах», — йдеться у оголошенні.

Лаконічне спростування користувачів не переконало. Адже на деяких майданчиках оголошення висіло з 1 листопада. Важко уявити, що менеджемент гурту не звернув увагу на таку «новину», а «прокинувся» виключно після того, як її оприлюднили українські журналісти.

Крім того, опікується долею гурту продюсерський центр Mamamusic. Серед його артистів, зокрема, Андрій Данилко, який не приховує, що виступає на російських сценах. А, власне, на пісні року його Сердючка разом з «мамою» позують у центрі постера.

Тож очевидно, що організатори концерту вели перемовини з продюсерським центром. І от ситуація, коли KAZKA туди вписали цілком випадково чи без дозволу, видається малореальною.

І тут є принаймні три варіанти пояснення. Перший, конфуз таки стався, або ж позиції у колективі розбіглися, і хтось з музикантів категорично відмовився ділити сцену з Басковим та Лолітою.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини