Схопив нагороди сина й вибіг із зруйнованої квартири: історія батька героя Небесної Сотні

436

Віталій Зубенко – батько героя Небесної Сотні Владислава Зубенка, який загинув від кульового поранення на Майдані, змушений жити у недобудові. У 2022 році будинок чоловіка у Харкові зруйнував уламок ракети.

Кореспондентка поспілкувалася з Віталієм Зубенком. Він розповів про складнощі, з якими йому довелося зіштовхнутися під час будівництва нового будинку, – пише 24 канал

Історія Віталія Зубенка

Під час чергової ракетної атаки росіян по Харкову у 2022 році згорів будинок Віталія Зубенка. Рятуючи своє життя, він встиг забрати лише найважливіші речі.

Прилетів уламок ракети, внаслідок влучання в дах будинку зайнялась пожежа. Я встиг схопити нагороди сина і вискочив. Будинок згорів повністю, – розповів чоловік.

Віталій деякий час жив у квартирі, яку йому дали небайдужі люди, але вирішив будувати власне житло. Декілька років тому чоловік звів невеличкий будинок-дачу, але й він постраждав від російського обстрілу – був зруйнований дах та пошкоджений другий поверх.

“Тут не так багато залишилося будувати. А для закінчення треба близько 200 тисяч гривень”, – підрахував чоловік.

За словами кореспондентки, Віталій звертався до багатьох державних установ за допомогою, але, на жаль, підтримки не отримав. Тому просить небайдужих долучитися до збору.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини