Шоколадна Україна: що чекає гостей на Національному святі солодощів у Львові

1440

Організатори пообіцяли гостям ярмарок та їстівну карту України

Щороку у Львові проводять Національне свято шоколаду. В цьому році “солодкий” захід проводитимуть протягом чотирьох днів. З 12 по 15 жовтня, у львівському Палаці Потоцьких буде проходити захід, на якому представлять гігантські шоколадні скульптури та смачну карту України. Про це повідомляє РБК Україна з посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

Шоколадна Україна: що чекає гостей на Національному святі солодощів у Львові

Фото: Національне свято шоколаду у Львові (city-adm.lviv.ua)

“12-15 жовтня стартує Національне свято шоколаду – всеукраїнське подія, що відбувається у Львові, і з року в рік об’єднує кращих виробників, майстерних шоколатьє і, звичайно, смачний шоколад. Особливістю фестивалю цього року є “Шоколадна Україна” – карта України розміром 8×5 метрів, з визначними архітектурними спорудами”, – написали у повідомленні на сайті львівської міськради.

На святі шоколаду можна буде детально дізнатися, як виробляють шоколад. А ще всі гості зможуть насолодитися шоколадом на будь-який смак і шоколадними напоями. Крім того, у програмі заплановані але “шоколадні” майстер-класи та ярмарок шоколаду, в яких можна буде взяти участь.

“Гостей також чекають скульптури з шоколаду: 9-метрова коробка цукерок, 5-метрова шоколадна млин і 3-метровий шоколадний ведмідь”, – додали організатори заходу.

Національний свято шоколаду відбудеться у Палаці Потоцьких вул. Коперніка, 15.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини