Щира українка з афрокосичками. Переможниця “Голосу країни” поділилася враженнями від знімань першого кліпу

1483

Олена Луценко танцювала серед колон бізнес-центру у компанії ансамблю імені Павла Вірського.

Переможниця шоу “Голос країни” Олена Луценко поділилася враженнями від знімань своєї дебютної роботи на пісню “Над Україною”, пише ТСН

“Над Україною” – для мене дуже важлива робота! Перша пісня – це мій перший, але впевнений крок до мрії. В цю роботу було вкладено багато зусиль, не тільки моїх, але й всієї команди, яка мені допомагала. Я люблю Україну та пишаюсь нею. Тому, мені би дуже хотілося, щоб ця пісня несла із собою тільки радість, любов та світло”, – розповіла співачка Олена Луценко.

“Над Україною” – перша авторська робота переможниці популярного талант-шоу. Над створенням пісні та відео працювала велика команда професіоналів MIXO Production. Над зніманнями кліпу працювали дві знімальні групи, а екранізувати дебютну роботу Олени Луценко взявся молодий та талановитий режисер Олександр Махач.

Для екранізації композиції “Над Україною” було задіяно три локації: музей української архітектури Пирогів, Ботанічний сад та будівля бізнес-центру.

Олена Луценко, переможниця Голосу країни_1
Прес-служба співачки Олени Луценко

Шикарну танцювальну постановку для кліпу зробив національний академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського.

У відеороботі “Над Україною” Олена Луценко примірила на себе образ традиційної української дівчини, провівши при цьому неочікуваний експеримет – вона заплела волосся у афрокосички, таким чином поєднавши в одне ціле традиційну та сучасну Україну.

Олена Луценко, переможниця Голосу країни_2
Прес-служба співачки Олени Луценко

“Завдяки цій пісні я заново закохався у свою країну. Я знову усвідомив, яке багатство у нас під ногами. Ця пісня як відповідь на запитання, чому я тут, а не десь там. Новий образ Олени – це новий сучасний образ України. Молода, гарна, стильна, модна. І в той же час зберегла колорит, традиції, народну самобутність та культуру. На мій погляд, це сучасна народна пісня, яку повинна знати вся країна”, – ділиться враженнями відомий музикант та наставник Олени Луценко на шоу “Голос країни” Сергій Бабкін.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини