“Що ви на це скажете українці”: Оніщенко та Богдан перепостили ролик Олега Ляшка

418
Ëèäåð Ðàäèêàëüíîé ïàðòèè Îëåã Ëÿøêî âî âðåìÿ çàñåäàíèÿ Ñîãëàñèòåëüíîãî ñîâåòà ëèäåðîâ ôðàêöèé è ïðåäñåäàòåëåé êîìèòåòîâ ïàðëàìåíòà, â Êèåâå, 13 íîÿáðÿ 2017 ã. Ôîòî Ãîíòàð Âëàäèìèð / ÓÍÈÀÍ

Нардепа-втікача Олександра Онищенка та главу офісу президента Андрія Богдана впіймали на тролінгу очільника Радикальної партії Олега Ляшка. Ляшко записав відео, де заявив про своє об’єднання з мером Києва для бородьби з “зеленою чумою”.

У ролику йшла мова про те, що Ляшко буде підтримувати Кличка щоб “зупинити наступ “зеленої чуми” на самоврядування Києва та захоплення країни”. Також Ляшко закликав інші партії приєднатися до себе, розповідає УБН.

Дане відео перепоствив Олександр Онищенко, підписавши його наступним чином: : “Ну все стало на свої місця. Два п … са зійшлися!”.

Після чого до Онищенка приєднався і Андрій Богдан.

«Мда))) шо робити?», – написав Богдан у Фейсбук.

Ну все стало на свои места. , два п…….са сошлись !

Gepostet von Aleksandr Onyshenko am Mittwoch, 31. Juli 2019

Даний вчинок розлютив Олега Ляшка.

«Що ви на це скажете, українці? Це просто жах! Глава Офісу президента Богдан “перепощіваєт” Онищенка, якого розшукують правоохоронці за розкрадання 3 млрд гривень. Ви можете собі уявити, щоб глава адміністрації Трампа або Меркель постили Бен Ладена або Аль Капоне? », – запитав Ляшко.