Що буде з тарифами на громадський транспорт у Києві: Кличко дав відповідь

1125

Тарифи на проїзд у громадському транспорті Києва після повноцінного відновлення його роботи, яку призупиняли через пандемію коронавірусу COVID-19, підвищувати не планують.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу 14 травня, який транслювала пресслужба КМДА на своєму Youtube-каналі. Він відповів на запитання журналістів, – пише obozrevatel .

“Ми не розглядаємо питання підняття тарифів на проїзд в громадському транспорті столиці. Для нас зараз головне – без ексцесів поновити повноцінну роботу транспорту”, – підкреслив Кличко.

Транспорт у Києві після карантину. Ілюстрація

Водночас він зазначив, що Україна, як і багато інших країн, продовжує жити у режимі надзвичайної ситуації. Мер столиці закликав киян задля їхньої ж безпеки користуватися громадським транспортом тільки, щоб дістатися на роботу та з роботи, а також у нагальних справах.

“Ми досі не застраховані від інфекційного вибуху. Підкреслю, що підприємство “Київпастранс” продовжує дезінфекцію рухомого складу. Робить це тричі на добу. І робитиме надалі”, – додав Кличко.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини