Сергій Притула: “Ні на Буковині, ні на Галичині, ні на Поділлі, ні на Слобожанщині, ніде! Не було концертних залів з державними прапорами. І от на Донбасі я їх побачив у великій кількості”

7202

…вони цими прапорами криком кричать, що ми – українці!!! Ми не такі, як про нас говорять ЗМІ! Ми не такі, як ті, що вітали «русскую вєсну»! МИ НЕ СЄПАРИ!!!

Сергій Притула/Facebook

Враженнями від концертів на Донбасі поділився Сергій Притула у своєму дописі.

“Просто дочитайте до фіналу. Я там щось розумне спробую сказати.
Отже… ми з «вар*ятами» відпрацювали 4 концерти на Донбасі: Краматорськ, Сєвєродонецьк, Покровськ, Маріуполь. Якісь більш успішно, якийсь менш… ну, я про наповненість залу. Відверто, дуже здивувався, коли після аншлагів у трьох вище згаданих містах ми не зібрали аншлаг у Маріку)). Менше з тим. Саме на Маріупольському концерті хотів би зупинитись. Позаяк, він вибивається з-поміж інших. Хоча б трансфером.
Переїзд з Покровська до Маріка був розбавлений заїздом до морпіхів з 503-го бату і відвантаженням їм хорошого джипу, який підігнав Олег «Піротехнік», а ми оплатили його 70 000 –ну вартість. Від морпіхів заїхали у 80-ку, дали невеличкий концерт. Потішили хлопців і погнали до «Ангелів Тайри», наших парамедиків, які своїми силами закривають Маріупольський напрямок по поранених. Від «Ангелів» погнали на концертний майданчик, куди, окрім вищезгаданих підрозділів, підтягнулись ще й «73 морцентр» і «Азов».
В результаті, окрім маріупольців, які вирішили завітати на наш виступ, ми мали такий собі «вечір старих знайомих», «квартирник», позаяк, зі всіма підрозділами давно і вперто співпрацюємо по різних напрямках)).
Так от, перед тим, як я розміщу в черговий раз свої волонтерські реквізити, я хочу акцентувати вашу увагу на одній деталі.
На концерти «вар*ятів» глядачі приходять з державними прапорами у 2-х випадках: або це діаспора (США, Канада, Лондон, Дублін, Париж, Мурсія, Прага), або це Донбас.
Перші приходять з прапорами, бо ностальгія за домом і самоідентифікація на фоні панівного етносу у країні, де ми виступаємо.
Другі – бо самоідентифікація в умовах війни на території, де війна. Вони цими прапорами криком кричать, що ми – українці!!! Ми не такі, як про нас говорять ЗМІ! Ми не такі, як ті, що вітали «русскую вєсну»! МИ НЕ СЄПАРИ!!! Бл..дь, вони просто хочуть, щоб їх ідентифікували, як нормальних людей!!!! НАШИХ!!!!
Ви просто вдумайтесь в цей факт. Люди з прапорами України закордоном і на Донбасі. Може мої висновки неточні, зробіть свої. Але це факт. Ніде. Ніде!!! Ні на Буковині, ні на Галичині, ні на Поділлі, ні на Слобожанщині, ніде!!! Чуєте, ні-де!!! Не було концертних залів з державними прапорами. І от на Донбасі я їх побачив у великій кількості.
Ми повернемося у ці міста з концертами. Обов*язково. Попри те, що комерційно це не вигідно (якогось біса організація концерту у райцентрі на Донбасі коштує в 2 рази більше, ніж в обласному центрі за 200 км на захід). Попри те, що це великий «гемор» по логістиці. Попри багато маленьких і великих нюансів. Повернемось!
Бо нас так зустрічали і проводжали, що не повернутись – гріх!!!
По ходу поїздок на горизонті намалювалось трохи запитів. Буду вдячний, якщо скинетесь трішки грошима на їх забезпечення. Ніхто вас ні до чого не зобов*язує. Не буду вам розказувати чому це важливо. Не буду вам розписувати героїчні вчинки наших захисників. Чесно?!! Я замахався наводити приклади. Я просто змирився з тим, що є «ми» і є «вони». «МИ» – це ті, хто не потребує зайвих пояснень, а просить вказати, на що підуть кошти. «ВОНИ» – це ті, кому пох..й всі пояснення, приклади, аргументи, фото і відео. «МИ» – базуються на довірі (і це капєц як важливо і як дорого коштує!!! Довіра – це стержень, на якому було засноване волонтерство в принципі). «ВОНИ» – шукають #зраду у будь-якій іпостасі)), що б ти не зробив – «вони» тебе змішають з лайном!!!
За сьогодні я побачив надто багато #перемоги, щоб переконувати адептів #зради. Я просто ще раз попрошу скинутись, а через пару днів виставлю узагальнений пост витрат за січень/лютий.
Дякую.
Сергій Притула.
Вар’ят. Волонтер.
Гривні
ПриватБанк
Номер картки 5168 7420 6353 7207
Призначення платежу: поповнення картки 5168742063537207 (Притула Сергій Дмитрович).
№ рахунку 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Притула Сергій Дмитрович
ІПН 2975800618
USD
Beneficiary Prytula Serhiy
Account 5168742060489527
Bank of beneficiary PRIVATBANK DNEPROPETROVSK,UKRAINE
SWIFT CODE: PBANUA2X
Intermediary Bank JP MORGAN CHASE BANK NEW YOURK, USA
SWIFT CODE: CHASUS33
Correspondent account 0011000080
EUR
Beneficiary Prytula Serhiy
Account 5168742060489444
Bank of beneficiary PRIVATBANK DNEPROPETROVSK,UKRAINE
SWIFT CODE: PBANUA2X
Intermediary Bank Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany
SWIFT CODE: COBADEFF
Correspondent account acc № 400 8867004 01
IBAN – ua703052990005168742060489444″

Просто дочитайте до фіналу. Я там щось розумне спробую сказати.Отже… ми з «вар*ятами» відпрацювали 4 концерти на…

Gepostet von Сергій Притула – офіційна сторінка am Dienstag, 5. Februar 2019

Анастасія Сорока для Amazing Ukraine