Сергій Лазановський з Івано-Франківщини здобув перемогу у “Голосі країни”! (відео)

2100

25 квітня Сергій Лазановський з Івано-Франківщини став переможцем у суперфіналі 11 сезону “Голосу країни”.

Суперфінал був розділений на декілька раундів. У першому виконавці співали сольно. Першим у суперфіналі виступив франківський студент Тьома Паучек, котрий виконав пісню “Там, де нас нема” Океану Ельзи, – передає “Галка”.

“Тьома дуже вартий цієї перемоги. Хочу побажати тільки йти вперед. Незгоди хай будуть там, де тебе нема”, – вказав тренер Монатік.

Юлія Тимочко із Рівного переспівала пісню “Вільна” Тіни Кароль та Юлії Саніної. А Сергій Нейчев виконав My Heart Will Go On від Селін Діон.

Підопічний Надії Дорофеєвої Сергій Лазановський з села Попельники на Івано-Франківщині закривав етап, виконавши трек “Люди” Анатолія Хливнюка з Бумбоксу.

“Сергій з кожним ефіром ставав все кращим і кращим. Ти розкрився як актор. Хочу подякувати мамі Сергія, бо вихованішого хлопця в житті я ніколи не бачила”, – відзначила Дорофеєва.

Після виконання пісень, глядачі за допомогою смс-повідомлення могли обрати трьох учасників, які пройшли б до наступних етапів.
До наступного етапу вийшли Юлія Тимочко, Сергій Лазановський і Тьома Паучек.

Вже на другому етапі учасники співали разом зі своїми тренерами. Тьома Паучек і Монатік виконували “Ти ж мене підманула”.

У свою чергу Юлія Тимочко і Тіна Кароль співали пісню “Мальви”. А Лазановський разом із Дорофеєвою виконали “Два кольори”. Пісня була присвячена своїм батькам.

За результатами голосування другого раунду, проєкт досить несподівано покинув Тьома Паучек.

“Це проєкт і він завершується. В будь-якому випадку всі сьогодні з нього підуть додому. Тому, ви мене ще почуєте і побачите, на великих сценах, бо у мене є такі плани”, – підсумував хлопець.

У фіналі “Голосу” Юлія Тимочко з Рівного виконала “Wonderfull life” гурту Black, з якою на сліпих прослуховуваннях пройшла на початку шоу.

А Лазановський заспівав “You Are The” Reason виконавця Calum Scott.

У кінцевому результаті за словами ведучого Юрія Горбунова з великим, “дуже великим відривом” у проєкті перемогу здобув Сергій Лазановський!

Хлопець є колишнім актором франківського драмтеатру. Зі слізьми на очах виконавець заспівав гімн України.

Від керівників проєкту співак одержав різні подарунки, а також ключі від двокімнатної квартири у Києві.

Варто нагадати, що Сергій Лазановський раніше покидав шоу, але завдяки голосуванню глядачі повернули його до конкурсу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини