“Сбербанк” відмовився визнавати “документи” з “ДНР” та “ЛНР”

1521

“Сбербанк Росії” відмовив російському пропагандисту, співавтору біографії президента РФ Олександру Коробко у видачі грошей з його рахунку за дорученням, оформленому “нотаріусом” з ОРДО.

В офіційному листі банку повідомляється, те, що “республіки” не визнано РФ, а згадані території продовжують перебувати у складі України. Отже, “документи”, які там “затверджуються” тими, хто називає себе “нотаріусами” в Росії насправді є недійсними, передає Еспресо.TV з посиланням на сайт міста Луганська 0642.ua.

“Донецька Народна Республіка” і “Луганська Народна Республіка” є самопроголошеними й не визнаними ні Російською Федерацією, ні міжнародним співтовариством як окремі держави і як юридично, так і територіально входять до складу України.

У зв’язку з цим вважаємо, що нотаріуси відповідних республік не мають повноважень на вчинення нотаріальних дій від імені держави, а довіреності, засвідчені нотаріусами “Донецько”ї або “Луганської Народних Республік, “є нелегітимними і не можуть бути прийняті банком для здійснення банківських операцій”, – йдеться в офіційній відповіді “Сбербанка”, надісланій Коробку.

Йдеться про московське відділення банку.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини