Казкові рожеві озера України: ТОП-5 (фото)

9559

Диво природи – рожеві озера. Вони є в Австралії, Танзанії, Болівії та в інших країнах світу. Але щоб побачити рожеве озеро зовсім необов’язково їхати в іншу країну! В Україні є цілих п’ять рожевих озер.

Підбірка озер, які мають унікальні цілющі грязі та незвичний колір. Більшість озер розташовані на Херсонщині, передає 24 канал.

Рожеві озера в Україні

Сиваш

Сиваш – це система, яка складається з 11 солоних заток. А сукупна довжина – 200 кілометрів.

Солоність Сивашу коливається від 22% до 87% у північній та південній частині відповідно. Кількість солі, яка міститься в Сиваші просто вражає – 200 мільйонів тонн!

Сиваш

Лемурійське озеро

У Чаплинському районі Херсонської області розташувалось Лемурійське озеро. В озері можна плавати, а також робити дивовижні фото!

Хоч інфраструктури практично немає, але є туалети, душові кабінки та альтанки, де можна сховатись від пекучого сонця.

Генічеське озеро

У селищі Приозерне недалеко від Арбатської стрілки розташоване Генічеське рожеве озеро. Ще в середині 19 століття тут видобували цінний бета-каротинові солі. Таких копалень всього чотири в усьому світі!

Згідно історії, саме звідси починався відомий Чумацький шлях, по якому чумаки возили сіль в Україну.

Генічеське озеро

Озера на Кінбурнській косі

Кінбурнська коса – це віддалене від цивілізації місце, яке привертає увагу туристів своєю незвичайною природою.

Увагу привертають багато озер, які нібито в кратері і забарвлені в рожевий колір. Такий відтінок вони отримали завдяки унікальним мікроводоростям-антиоксидантам дуналіеллі солоноводній. Це практично єдиний живий організм, який здатний вижити у такому концентрованому розчині солі!

Кінбурнська коса

Куяльницький лиман

Куяльницький лиман розташований неподалік Одеси. Лиман не зовсім рожевий, але влітку через спеку набуває рожевого відтінку.

Температура води в літній час досягає позначки 30 градусів.

Також тут можна оздоровитись, адже є лікувальні грязі. Саме заради них багато туристів з’їжджаються з усіх куточків світу.

Лиман

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини