Росіянка звернулася до Зеленського, просить надати їй громадянство України

3588

Росіянка Олена Іванова звернулася до обраного на чергових виборах президента України Володимира Зеленського з проханням надати їй українське громадянство

Відповідне звернення вона опублікувала на особистому сайті, повідомляє “Новое время”.

“Це – моя заява на слова Володимира Зеленського. Я хочу, щоб він показав на ділі, що дійсно надасть мені, громадянці Росії, яка втекла від “авторитарного і корумпованого режиму” українське громадянство”, – йдеться у зверненні.

Олена розповідає, що дванадцять років тому вона “втекла з Росії до Києва, де зустріла свою долю. Але була змушена тікати від РФ і далі – і перетнула півсвіту на парусній яхті, щоб бути з коханою людиною”.

“Громадянство в цій країні дасть мені землю, де я і мій коханий чоловік зможемо бути разом, дасть мені безпеку і дасть мені те, чого у мене не було всі ці дванадцять років, – улюблених людей, країну і культуру. Україна, дозволь нам з Мег повернутися з моря і прийти додому! “, – написала Олена.

У листі до редакції видання дівчина зазначає, що після 12 років вона як і раніше залишається громадянкою тільки Росії – країни, від якої вона бігла.

За її словами, їй і її чоловіка (дівчині лесбійці) не було надано громадянство ні в якій іншій державі, і вони продовжують “виживати між морем і землею, мандруючи від однієї країни до іншої, щоб бути разом”.

“Пропозиція президента України Володимира Зеленського про надання росіянам українського громадянства може виявитися для мене останньою надією і можливістю знайти країну, яка стала б мені домом”, – пише Олена.

Про росіянку Олену Іванову в англомовному журналі Prospekt писали ще у 2017 році.

Олена народилася в місті Іваново. Вона приховувала свою сексуальну орієнтацію, “щоб не наразити на небезпеку нормальний перебіг свого життя і не стати ізгоєм”. Але одного разу Олена познайомилася по інтернету з канадкою Мег, закохалася в неї і вирішила втекти від батьків.

У 2006 році Олена відправилася до Києва, де зустрілася з Мег, звідти – в Одесу, потім до Туреччини, а потім – на яхті через Атлантичний і Тихий океани дівчата протягом десяти місяців пливли в Канаду.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини