Родина із селища на Рівненщині перетворила свій будинок на феєричне святкове шоу

1607

Скільки коштів іде на світло – господар дому не зізнається.

Шоу світла та музики посеред поліського селища: у Млинові на Рівненщині родина

​​​​​​​Дівчинка показала чарівний фокус, який допоможе прибрати оселю після свят
прикрасила свій двоповерховий будинок та дерева на обійсті двадцятьма тисячами світлодіодних лампочок. Щовечора побачити святкову ілюмінацію до подвір’я приходять та приїздять сотні охочих – і не лише односельців, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Щовечора під час новорічно-різдвяних свят на півгодини ця звичайна двоповерхівка перетворюється на казкову. Різноколірні вогні під музику миготять на будинку, паркані і навіть деревах.

Таке феєричне світлове шоу власники цього будинку влаштовують уже третій рік поспіль. Щороку додають якісь нові світлові елементи.

Облаштувала таку красу родина Ващищуків. Щоб усе мерехтіло та ще й під музику – вони працюють цілим сімейним підрядом – двоє синів-програмістів, мама музикант і тато – працівник культури.

Родина навіть не думала, що їхній будинок стане таким популярним. “Це все робилося для себе. Ніхто не очікував на таку масу людей, що стільки приїде – їде Рівне, Луцьк, Дубно, Новоград-Волинський був”, – каже господар.

Так, наприклад, Валентин зі своєю коханою, щоби побачити музично-світлове шоу приїхав аж за 60 кілометрів. “Це надзвичайно. Це хороший приклад, щоб задумалися наші мери. І зробили щось не просто в приватному будинку, а зробили щось в масштабі міста”, – каже чоловік.

Скільки коштів іде на світло – господар дому не зізнається. Головне, каже, подарувати людям настрій.

Ілюмінацію з більш як двадцяти тисяч світлодіодних лампочок побачити можна до кінця свят. А вже наступного року родина обіцяє ще масштабніше шоу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини