Режисер Боднарчук закликав команду “1+1” публічно засудити “матір “Голосу країни” Лєзіну, яка працює у РФ і замовчує війну

5484

Український режисер Олег Боднарчук в інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк на її YouTube-каналі заявив, що чекає реакції продюсера “1+1” Володимира Завадюка на те, що його колишня керівниця Вікторія Лєзіна живе і працює у РФ.

Як розповів Боднарчук, Лєзіна запросила його на канал “1+1”, щоб допомогти із проєктом “Голос країни”, передає інтернет-видання Бульвар Гордона.

“Вона ніяк не могла з ним впоратися. Я допоміг цей проєкт їй реалізувати. Потім вона мене позбулася і стала королевою цього проєкту разом із Володимиром Завадюком”, – наголосив режисер.

За його словами, Лєзіна планувала будувати кар’єру на російському каналі “Муз-ТВ”, але там у неї не склалося, і експродюсерка “1+1” розпочала співпрацю з каналом “Пятница”.

Як підкреслив Боднарчук, під час роботи на “1+1” Production Лєзіна була патріоткою, а потім поїхала до РФ. У якому саме році відбувся переїзд, він не уточнив.

“Співробітниками, командою каналу замовчується той факт, що колишня легенда їхнього продакшену, мати проєктів “Голос країни”, “Танці з зірками” сидить і мовчить. Ніхто не називає її ім’я. […] Завадюк абстрактно передає привіти тим, хто в Москві, і проклинає їх… А я все чекаю, коли він адресно публічно звернеться до своєї бувшої шефині й засудить її. Я хочу, щоб люди, які співали оди Лєзіній, просто сказали їй: “Ти сука!” – заявив Боднарчук.

Доротюк зазначила, що має інформацію, що Лєзіна звільнила з каналу “Пятница” всіх співробітників, які виступили проти військової агресії РФ в Україні.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини