Рейтинг Зеленського різко впав: оприлюднено нове соцопитування перед виборами

11886

Розрив між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком різко скоротився. За шоумена готові проголосувати 54% українців, а за чинного главу держави – 44,1%.

Результат пошуку зображень за запитом "злой зеленский"

Такі дані оприлюднив представник центру соціологічних досліджень імені Михайла Драгоманова Микола Булатевич під час прес-конференції 18 квітня, передає Обозреватель.

“Як показують результати нашого опитування, за кандидата на пост президента України Володимира Зеленського в другому турі готові проголосувати 54% опитаних респондентів – це тих, які йдуть на вибори і які визначилися зі своїм вибором. Відповідно, за кандидата в президенти Петра Порошенка в другому турі готові проголосувати 44,1% опитаних респондентів, які йдуть на вибори і які визначилися зі своїм вибором”, – уточнив він.

Відзначається, що 15% українців все ще не визначилися зі своїм вибором. Ще 17,5% заявили, що “швидше за все, підуть голосувати”.

“Ми розуміємо, що результати голосування дуже сильно залежатимуть від реальної активності. Тобто визначальними параметрами в ці останні дні агітаційної кампанії будуть реальна явка на голосування (вона може змінюватися певним чином) і друге – це, безумовно, дебати”,– відзначили експерти.