“Радісно і сумно водночас. Яка ж прірва між нами”: Історія про літніх українців у Швейцарії зворушила мережу

2416
літаки

В аеропорту Цюріха (Швейцарія) подружня пара українських пенсіонерів потрапила в біду: літній жінці стало погано з серцем, її потрібно було госпіталізувати, а візи для виходу у них не було.

Щоб допомогти поспілкуватися з персоналом, звернулися в гучномовець. На допомогу прийшла киянка Наталія Владимирова, яка чекала рейс для пересадки з Нью-Йорка.

“Історія, яка підкорила серце. До сліз … Чую оголошення “Дорогі пасажири, які знають англійську і російську/українську підійдіть, будь ласка, до такого-то гейт”, – розповіла пасажирка на своїй сторінці в Facebook.

Наталя підійшла до подружньої пари і виступила в якості перекладача.

“Все, що я говорила дідусю, який тремтів від страху, про тимчасові візи, нові безкоштовні квитки з відкритою датою, ударялося в його “Скажи їм, що у нас немає грошей! Скажи, грошей немає зовсім! “- зазначила вона.

Про гроші представники поліції, медики і співробітник аеропорту спочатку розводили руками: ну це ж здоров’я.

“Але після того, як стало зрозуміло, що ні дітей, ні страховки теж немає, швейцарці зробили пару дзвінків і попросили перевести дідусеві – уряд Швейцарії покриє всі витрати на перебування вашої дружини в лікарні. Ваш багаж буде там-то. Ваші квитки там- то. От наші візитки, якщо у вас будуть питання. Будь ласка, їдьте з дружиною”, – додала Наталя.

Також за допомогу їй запропонували почекати рейс в бізнес-лаунж.

Користувачів зворушила історія і ставлення швейцарців. “Ухти! Неймовірно”, “Фантастична історія”, “Сильні країни, сильні при владі, сильний народ”, “Радісно і сумно водночас. Яка ж прірва між нами”, – прокоментували вони.

История, покорившая сердце. До слез. Аэропорт Цюриха, пересадка из НЙ в Киев. Есть 2,5 часа (Максим Циркель, спасибо…

Gepostet von Наталия Владимирова am Donnerstag, 30. August 2018

Джерело: То є Львів

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини