Путін, ти Х…о: Український журналіст в прямому ефірі звернувся до господяря Кремля

1819

Журналіст 24 каналу Артем Овдієнко записав відео, в якому обматюкав президента Росії Володимира Путіна. Ролик розміщено на його сторінці в Facebook.

Артем назвав цю запис неофіційною версією анонсу телемосту і солідаризувався з журналістом грузинського телеканалу «Руставі 2», який виступив у своїй авторській програмі з образливим для господаря Кремля монологом, – пише prefiksblog.

«Грузинські колеги не дадуть збрехати: Путін, ти ху*ло! І чим раніше ми побачимо тебе в труні у білих капцях, тим більше сапераві і цинандалі ми разом вип’ємо в цей радісний день

Але поки ботокс ще не остаточно проїв тобі мозок, поясни мені одне: чого ти до нас лізеш? Чому тобі не сидиться рівно на твоїй в’ялій попі, що ти все до нас лізеш і лізеш? В Україну, Грузію, Молдову.

Так у тебе в своїй же країні проблем вище даху. Як не повені, які твої МНС-ники проспали, так стара радянська підводний човен у тебе тоне, яку ти перефарбував і називаєш сучасним грізною зброєю. Як не черговий літак, зібраний з го*на і палиць, у тебе розбивається, так черговий 1000-кілометровий нафтопровід засмічується. Тому що ти за 20 років свого правління вже проср*л всі полімери.

І це не ми з грузинами повинні тобі нагадувати, що ти ху*ло, це твої росіяни повинні тобі таке говорити. Вони скажуть, і скажуть вже дуже скоро. А поки вони мовчать, ти лізеш до нас зі своєю бл*дской братньою любов’ю. Тому нам з грузинами потрібно порадитись, як від тебе і твого сра*ного руського миру нам разом потрібно відбиватися в очікуванні, поки ти не здохнеш.

Телеміст між Україною і Тбілісі, між “24 каналом” і “Руставі 2”, вже в цю п’ятницю в 7 вечора за Києвом. Дивитися можна і росіянам, але для цього отримаєте в РПЦ довідку про надійність духовних сил, завірте на роботі у вашого парторга “Єдиної Росії” і пред’явіть потім у ФСБ, щоб вони вам талон на двогодинний інтернет видали”.

 

Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини