Привела прямо до дитини: зниклу в лісі під Миколаєвом дівчинку знайшла собака

5168

Службова вівчарка пройшла по сліду дитини через увесь ліс

Зниклу дівчинку під Миколаєвом розшукала службова собака (ілюстративне фото: pixabay.com)

Службова вівчарка на прізвисько Барон допомогла розшукати зниклу безвісти 12-річну Анастасію Хардаян, яка зникла 8 серпня в Матвіївському лісі під Миколаєвом. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції області, передає РБК-Україна.

У цей день дівчинка йшла з матір’ю через ліс з мікрорайону Матвіївка в напрямку СВТ “Соснове”. Між ними виникла словесна перепалка, після цього дівчинка стала навмисне відставати, показуючи небажання йти поруч з мамою. Вже за кілька хвилин Настя зникла.

На пошуки дівчинки був піднятий весь особовий склад Центрального відділу поліції, рятувальники ДСНС та кінологи, що обстежували кожен квадратний метр лісу.

Анастасія Хардаян (фото: mk.npu.gov.ua)

Одна з собак кінологів – німецька вівчарка Барон взяла слід від одягу дитини і провела інспектора-кінолога через увесь ліс до будинку, де проживала бабуся Насті. Саме там дівчинку і знайшли.

Біглянка розповіла, що після сварки з мамою вирішила “пожартувати” та сховалась за деревами. А коли зрозуміла, що втратила матір з поля зору, спробувала сам дістатися дому, однак заблукала.

Зниклу дівчинку під Миколаєвом розшукала службова собака (фото: mk.npu.gov.ua)

Так, блукаючи лісом, вона вийшла на лісосмугу і дійшла до житлового масиву, де проживала її бабуся.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини