“Професорка Більченко розповідає на лекціях про “неонацизм в Україні” та прикривається ректором університету ім. Драгоманова” – Стерненко

2039

Громадський діяч Сергій Стерненко оприлюднив, як він вважає, відеодоказ того, що професорка культурології Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова (Київ) Євгенія Більченко висловлює свої політичні погляди не лише в приватному порядку, але й у публічній площині. Зокрема, на телебаченні терористів ОРДО та перед студентами різних вишів, у т.ч. під час карантинних лекцій у форматі онлайн для “драгоманівців”.

Про це сьогодні, 24 січня 2021 року, Стерненко розповів у себе на YouTube-каналі, передає Еспресо.TV.

На 06:16 його відеоблогу є кадри, де схожа на Більченко людина каже на камеру російською мовою:

“Неонацизм проявлений в повній мірі в Чилі, Індонезії, Україні”.

“Оце уривки з лекції, яку читає зараз Більченко в цьому університеті”, – пояснив Стерненко.

Також він наводить відеокадри її виступу про “громадянську війну” на Донбасі в Одеській юридичній академії та на телеканалі з окупованого Донецька.

При цьому студенти, за його словами, не мовчать і пишуть скарги до ректорату, одначе безрезультатно.

“Сама Більченко пише в коментарях, що вона плювала на ті скарги, а ректорат тими скаргами просто “підтирається”, – додав Стерненко.

Як заявив громадський діяч, сприяти розголосу у цій справи його просять студенти-“драгоманівці”, котрі готові “виходити на масові протести”.

Більченко, нагадаємо, після посилення з 16 січня 2021 року дії закону про захист державної мови оприлюднила у Facebook серію заяв, де, зокрема, назвала Україну “онкохворою американською колонією” та “тоталітарною країною”, де нібито панують “вуличні етнорадикали” й “фашизм”. При цьому на окупованих територіях та в РФ жодних ознак тоталітаризму, політичних репресій й обмежень прав і свобод людини й громадянина вона не вбачає.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини