“Продати до бісової матері” – Зеленський розповів, де житиме після інавгурації та що зробить з кортежами та бортами

2354

В інтерв’ю виданню “РБК-Україна” кандидат в президенти Володимир Зеленський розповів де житиме, якщо стане президентом та куди перенесе Адміністрацію Президента:

“Я сказав своїм хлопцям – шукаєте якийсь ореп space, якийсь unit цікавий… Так, я хочу. А її (будівлю Адміністрації президента, – ред.), якщо дозволить суспільство, віддав би якійсь… Не знаю… Не знаю…

Хлопці, нехай в цих резиденціях живуть дітки якісь. Я от не знаю, як це зараз називається. Декомунізували ж назву піонер-табір, правильно? Табір відпочинку?

Ну, якісь табори відпочинку або якісь люди, яким це дійсно потрібно. А ось ці резиденції – я не бачу в них взагалі жодного сенсу. У підсумку, як ми з вами їздимо, припустимо, в Європі по екскурсіях, і ти бачиш ці старі резиденції великих королів. Ну що це зараз? Це все для екскурсій.”

На запитання, чи будуть для кортежу президента Зеленського перекривати вулиці, відповів так:

“Ні, дивіться, не будуть перекривати дороги.

Я буду стояти в заторах. Я не збираюся перекривати дороги.

Ну чому через політиків повинні страждати люди? Є два варіанти. Перший. Я перенесу туди резиденцію, де немає заторів. Просто перенесу з Києва. Ну якщо я зрозумію, якщо мені з безпеки скажуть, що так не можна. Ти тут прийшов, купа кланів хочуть тебе вбити, значить, перенесемо за місто…”

Про три президенські борти, Володимир Зеленський сказав наступне:

“Продати. Ну, звичайно, продати до бісової матері.

Я б хотів, правда. Я б хотів. Ну, хоч два борти можна було б продати? А навіщо їм три? А хто на них літає?”