Претензії до жартів Зеленського аналогічні до претензій до шоколадок Порошенка — депутат

4112

Народний депутат Сергій Лещенко, який відкрито підтримує кандидата у президенти Володимира Зеленського, вважає, що претензії і осуд жартів Володимира Зеленського є маніпуляцією і «пересмикуванням». Про це Лещенко сказав в ефірі Громадського.

На питання ведучої, чи не вважає Лещенко сексистськими жарти, які транслювались у шоу та програмах «95 кварталу», депутат відповів:

«Що стосується жартів, що стосується бізнесу Зеленського. Він є підприємець, який виготовляє продукт, його продуктом є «ентертеймент» (розваги, ред.). Це гумористичні передачі, фільми, «Ліга сміху», це все частина його продукту… Так само як Порошенко виготовляв шоколадні цукерки, батончики, зефірки. І звичайно, так як ви ставите питання до продукту Зеленського, інші можуть поставити претензії до шоколадних батончиків: чому там є ті чи інші інгредієнти, чому там є «E»?».

Лещенко додав, що якщо є продукт «ентертеймент», «то ти його купуєш, переглядаючи YouTube і телевізор, або не купуєш».

Напередодні радник Зеленського Руслан Рябошапка заявив, що не бачить, про що можна дебатувати з Петром Порошенком, зокрема через те, що чинний глава держави вважає Зеленського «маріонеткою Коломойського».

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини