“Пpoкляття” прапороносців: українка Костевич зупинилася за крок від п’єдесталу на Олімпіаді-2020

1606

Українка Олена Костевич посіла четверте місце у стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 м на Олімпійських іграх у Токіо.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У фіналі Олена Костевич вибила 197,6 очка та фінішувала четвертою. Таким чином, прапороносиця збірної України на відкритті Олімпіади-2020 дотрималася сумної традиції, за якою спортсмени, які несуть прапор на церемонії, потім залишаються на Іграх без медалей. Разом з Костевич прапороносцем збірної України був фехтувальник, Богдан Нікішин, який також змагатиметься 25 липня – у індивідуальному турнірі шпажистів.

Золото у стрільбі з пістолета з дистанції 10 м здобула представниця Олімпійського комітету Росії Віталіна Бацарашкіна, яка набрала 240,3 бала, срібло в болгарки Антоанети Костадінової – 239,3, бронза – у китаянки Ранцінь Джіан – 218,0.

Загалом збірна України здобула на Олімпіаді у Токіо одну медаль – бронзу в нашій команді принесла дзюдоїстка Дар’я Білодід.