Потрібно вивести весь гарнізон: дружини захисників Маріуполя звернулися до світової спільноти

1142

Вони досі живі, є поранені, є боєздатні бійці, є тіла, які потрібно вивезти.

Дружини захисників Маріуполя закликають світову спільноту домагатися звільнення шляхом «екстракції» всього гарнізону, розташованого зараз на «Азовсталі», а не лише важкопоранених, адже на заводі майже не лишилося води, їжі й медикаментів. Про це дружини героїв повідомили в онлайн-розмові з журналістами, передає Українська правда.

«Кількість поранених постійно змінюється тому, що одні вмирають, інші додаються через обстріли й бомбардування. Ми знаємо, що було близько 700 людей, – зараз їхню кількість ми не знаємо… Звісно, перш за все, потрібно виводити важкопоранених, які можуть загинути в наступну добу, але ми наполягаємо на евакуації абсолютно всіх. Тому, що це абсурд: сьогодні ми виводимо всіх поранених – завтра у нас ще двісті поранених, бо постійно відбувається бомбардування», – пояснюють вони.

Жінки кажуть, що потрібно говорити про евакуацію, про коридор для всього гарнізону. Лише так ми зможемо евакуювати багато людей. Вони досі живі, є поранені, є боєздатні бійці, є тіла, які потрібно вивезти.

За словами жінок, ситуація з пораненими жахлива, бо йдеться про важкі випадки: відсутність руки чи ноги, перебиті внутрішні органи, величезні травми. Антибіотики є в дуже обмеженій кількості – для найважчих випадків. Люди з ампутаціями лежать зараз без антибіотиків, без знеболювальних. Лдна з жінок додає, що люди з важкими пораненнями просто терплять біль. На дрібні пошкодження бійці не зважають.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини