Потрібна могутність, щоб реалізувати формулу миру: Зеленський звернувся до Ердогана

606

Володимир Зеленський виступив з потужною промовою перед турецькими лідерами, зокрема президентом Таїпом Ердоганом, під час якої озвучив умови миру.

Свою промову під час TRT World Forum 2022 Володимир Зеленський розпочав із того, що вказав на історичну помилку Путіна, який божевільною агресією довів, що безпека України та Чорноморського регіону є критично важливою для глобальної безпеки, передає 24 канал.

“Те, що нам вдається реалізовувати такі ініціативи, як зернова експортна ініціатива й гуманітарна ініціатива “Зерно з України”, дає нам формат для реалізації ще й інших подібних ініціатив, інших пунктів Української формули миру”, – зазначив Володимир Зеленський.

Президент на початку промовив не випадково зазначив, що звертається до могутньої аудиторії.

Головне – могутність та лідерство

За його словами “головне не просто знати про свою могутність, не просто проявляти її час від часу, а направляти її потенціал заради миру”.

“Українська формула миру сформульована так, що її пункти дають кожній державі й кожному лідеру змогу обрати той аспект, у якому може спрацювати рішучість саме цієї держави й цього лідера”, – додав президент.

Він запропонував партнерам обрати пункти для себе, аби ця формула миру була реалізована.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини