Порошенко підписав закон про будівництво музею Небесної Сотні

795

Президент Петро Порошенко підписав закон, спрямований на забезпечення спорудження на земельних ділянках в районі Алеї Героїв Небесної Сотні у місті Києві меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

“Президент Петро Порошенко підписав Закон України “Про внесення змін до пункту 62 Розділ V “Прикінцеві положення” Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо спорудження меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що документ спрямований на забезпечення спорудження на земельних ділянках в районі Алеї Героїв Небесної Сотні.


«Спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні можливе тільки за адресою: «Алея Героїв Небесної Сотні». Ні в якому іншому місці. Це святе місце не лише для кожного з нас, хто там був і тримав оборону, а для кожного українця в Україні і світі» , – зауважив Президент.

Раніше повідомлялося, 16 березня 2017 року набрав чинності закон щодо заходів із забезпечення вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Територія, яка буде охоплена будівництвом та облаштуванням меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні, складатиметься із декількох земельних ділянок комунальної власності, а також частини земельної ділянки державної власності, що перебуває в постійному користуванні державного підприємства «Готель «Україна».

6 лютого 2018 року парламент ухвалив закон “Про внесення змін до пункту 62 Розділ V “Прикінцеві положення” Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо спорудження меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні, який є технічним до попередньо прийнятого закону.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини