“Порошенко гірший від Януковича!”: Фаріон розповіла, як Порошенко брехав їй, стверджуючи, що на його шоколадках напис українською мовою (відео)

6110
"Порошенко гірший від Януковича!": Фаріон розповіла, як Порошенко брехав їй, стверджуючи, що на його шоколадках напис українською мовою (відео)

Колишня народна депутатка від “Свободи”, філолог Ірина Фаріон назвала п’ятого президента України Петра Порошенка брехуном у вишиванці та фарисеєм, який брехав і знівелював цінності Майдану.

Про це вона заявила у інтерв’ю телеведучому Сергію Іванову, опублікованому на YouTube-каналі проекту “Ісландія”, – повідомляє Україна Неймовірна.

Перемогу Зеленського Фаріон характеризує як голосування не “за” одного кандидата, а голосування “проти” іншого – Петра Порошенка.

Мінський формат, ОРДЛО, оживлення Медведчука, абсолютно програний інформаційний простір – це катастрофа. Далі паразитування на націоналістичній ідеї. Це переодягання, це травестія. Одягнутися у вишиванки – це не означає бути у вишиванці. Тому він і програв. Тому переміг Зеленський. Тому що він бреше. Тому народ пішов і на зло, як підліток, проголосував”, – наголосила Фаріон.

Розумієте, це нервовий зрив нації. Нервовий зрив нації, який можна вмотивувати тою трагедією, яку нація пережила на Майдані. І тим спохабленням цінностей, яке зробив Порошенко під час Майдану“, – додала філолог.

До теми: «Україна буде просто територією» – Фаріон зробила прогноз у День вишиванки

Фаріон згадала також, як Порошенко саботував її ініціативу присвоєння учасникам Небесної Сотні звання Героїв України.

Коли Верховна Рада голосує за постанову, мою постанову 23 лютого 2014 року, про присвоєння Героїв України полеглим Небесної Сотні, і він, той на букву “По”, бо що “по, що “зе”, не підписує це впродовж року, бо це ж його прерогатива президента, президент дає звання Героїв, рік він не підписує і я розумію чому. Тому що Фаріон! А Фаріон – це “Свобода”, він це рік не підписує, поки родичі героїв Небесної Сотні за рік не приходять і від нього це не виривають. І він тоді іде в адміністрацію, приходить до них і подає це як благо. Це була не його ініціатива“, – розповіла екс-депутат.

Вона згадала також, як вимагала у Порошенка пояснень з приводу російськомовних написів на кондитерській продукції компанії “Roshen”.

Коли я приходжу у Верховну Раду і йду до нього з шоколадкою, де написано російською мовою, ну бо закон Ківалова-Колісніченка, і питаю його (я з ним сиділа у Верховній Раді два роки) “Для чого ви це робите, для чого втілюєте в життя закон Путіна? Це ж не є закон Ківалова-Колісніченка. Цей закон же ж написали в Москві”. Він дивиться мені в очі і каже “Це не російською мовою написано, це українською…” – розповіла Фаріон.

За словами Фаріон, виборці не пробачили Порошенкові “фальшивості”. В зв’язку з цим вона пригадала його часті поїздки до Львова під час президентської кампанії.

До теми: “Межі “рускаво язика” – це межі Росії”, – Ірина Фаріон жорстко рознесла ОПЗЖ

Коли він приїздить до Львова і Львів перекривають – в мене склалось таке враження, що у Львові проголосили ЛНР і якусь ще одну республіку. Все у воєнній техніці. І він заходить під “Славень” націоналістів “Родились ми великої години” і збирає тусовку допущених до нього людей. То шок! Ще ніхто не приїжджав у такий спосіб до Львова. І це єдина територія, де він зібрав ті свої голоси. Тому що локалізація фарисейства там дуже висока“, – підкреслила Фаріон.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини