Понад 28 мільйонів гривень доходів: Володимир Зеленський оприлюднив декларацію за минулий рік

1641

Президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік. Згідно з декларацією, доходи глави держави та членів його родини у 2019 році склали 28 602 468 грн.

Зеленський про зміни до бюджету: менше - на чиновників та суддів ...

Родина Зеленських сплатила до бюджету податки на суму 3 мільйони 600 тисяч гривень, передає із посиланням на пресслужбу глави держави Еспресо.TV.

“З травня 2019 року Володимир Зеленський не займається підприємницькою діяльністю та отримує заробітну плату виключно в Державному управлінні справами”, – наголошується у повідомленні.

Сума одержаної Главою держави зарплати з травня по грудень 2019 року склала 208 787 грн.

У звітному періоді зафіксоване зростання заробітної плати дружини та зменшення зарплатні та доходів від підприємницької діяльності Зеленського.

Зокрема, у 2019 році родина президента отримала кошти в рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) загальною сумою 5,1 млн грн та здійснила витрати на придбання ОВДП в сумі 5,2 млн грн.

Також Зеленський задекларував 4 мільйони 423 тисячі гривень, які були отримані від продажу нерухомого майна в місті Києві, на вулиці Великій Васильківській, що належало його дружині.

Нагадаємо, депутат Верховної Ради України, голова політичної ради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук зазначив у своїй декларації унікальний Фрагмент Біблії Гутенберга 1455 року.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини