Помер кіборг Ігор Гофман: він боровся із тяжкою хворобою

2027

Через жахливу хворобу обірвалося життя кіборга Ігоря Гофмана, ветерана 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”. Трагедія сталася сьогодні (28 березня).

Як інформує “24”, про смерть Ігоря Гофмана повідомили на його фейсбук-сторінці. Там зазначили: за останнім бажанням Ігоря, публічного прощання і похорону не буде, пише 0352

У дописі йдеться про те, що дружина Ігоря наразі не знає про його смерть. Вона перебуває у важкому стані в лікарні через коронавірус. Відтак, рідні попросили наразі не телефонувати їй зі співчуттями: жінка вимушена постійно користуватися кисневою маскою і не може нормально говорити.

Про те, що Ігор бореться з онкологією, у 93 ОМБР повідомляли ще у жовтні 2020 року. Тоді побратими збирали кошти на його лікування. І зазначали – його стан важкий.

Він був кулеметником 93-ї Окремої механізованої бригади “Холодний Яр”. Мав псевдо – Упир. До війни був приватним підприємцем у будівельній сфері. Після подій у Іловайську в серпні 2014 року, пішов на війну добровольцем.

Брав участь у боях за Донецький аеропорт – захищав старий термінал, диспетчерську вежу, будівлю пожежної частини. У 2015 році Гофмана демобілізували, він зайнявся діяльністю своєї фірми і знайшов собі заступника.

Втім за рік знову повернувся в армію – на посаду командира бойової машини-командира відділення у званні молодшого сержанта.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини