У Покровську ситуація досі складна, адже росіяни тиснуть у різних кварталах міста. Сили оборони збільшують кількість штурмових груп, щоб максимально протидіяти ворогу.
Про це пише 24 Канал з посиланням на 7 корпус десантно-штурмових військ.
Чи змінилася ситуація в Покровську?
Українські військові провели контрдії на атаки росіян та за цей час змогли покращити тактичне положення у декількох кварталах міста. Українські штурмовики переміщуються населеним пунктом, розподіляючи особовий склад.
Військові також шукають рішення щодо блокування логістики ворога з подальшим її перерізанням.
Тримаємо противника під вогневим контролем, а кількість ліквідованих росіян у Покровську – поступово зростає. За останній тиждень у місті знищили 85 росіян. Загалом у жовтні у смузі відповідальності 7 корпусу українські воїни ліквідували 1320 росіян, ще 646 – “вийшли з ладу”,
– повідомили в корпусі.
Ворогові також протидіять за допомогою дронів-камікадзе. Як пишуть військові, за останню добу в напрямку Покровська оборонці збили п’ять “Шахедів” та “Герань”.

























