По Бєлгороду запустили ракети “Панцир”, їх на озброєнні України немає, – Казанський

2624

У російському Бєлгороді, який недалеко від українського кордону, знову трапилася “бавовна”. Місцеві скаржилися на гучні “хлопки” над містом.

Звісно, що все повернули так, нібито це Україна їх обстрілює. Блогер Денис Казанський іронічно висміяв цю маячню, назвавши провокацією.

Очевидно, що це просто провокація і брехня. Насправді здетонував російський склад боєприпасів, а вже від нього снаряди полетіли до порожніх будинків, де не було жодних мешканців. А російська влада заплатила спеціально найнятим акторам, щоб вони прикинулися вбитими та пораненими від вибухів,
– іронізує він.

Саме такі виправдання своїх обстрілів та звинувачення лунають щоразу в сторону України. Насправді ж воєнні злочини вчиняє Росія.

Ракети “Панцир”, яких немає в Україні

Доказом російської брехні цього разу стало те, що в будівлях Бєлгорода, які постраждали внаслідок нічного обстрілу, застрягли фрагменти російського ЗРПК “Панцир С1”. Суть у тому, що на озброєнні в України такої техніки нема.

Зверніть увагу! Україна має установки “Панцир” тільки у вигляді трофеїв, тобто ті, що захопила у ворога. Ти такі системи опинились в нас у березні 2022 року після вторгнення російських військ. Їх вивчали наші спеціалісти.

Це означає, що загиблі жителі Бєлгорода, яких наразі є 5, стали жертвами своїх же військових.

Казанцев припускає, що у російських військових щось не туди спрацювало і ракети полетіли зовсім не туди, куди планувалося. Це вже було в тимчасово окупованому Алчевську.

Виправдання влади

Зрозумівши, що “спалились”, російські пропагандисти одразу ж опублікували так зване пояснення від влади Бєлгорода.

Мовляв, снаряд, який застряг у кондиціонері багатоквартирного будинку міста – це просто осколок ракети ППО. Враховуючи те, що росіяни не мислять критично, а просто слухають свою владу, то їм такого виправдання достатньо. Звісно, подумати, що їх обстрілює власна армія – це просто абсурд. Що ж, до реальності доведеться звикати ще довго.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини