Під Бахмутом загинув 27-річний командир розвідвзводу Олег Тіторчук

748

Україна в російській війні втратила ще одного свого захисника. Під Бахмутом загинув 27-річний командир розвідвзводу Олег Тіторчук. Він був родом із Житомирської області.

Про це повідомили у Новогуйвинській селищній раді. Тіторчук загинув 24 березня 2023 року. Він був офіцером, старшим лейтенантом, – пише Оbozrevatel

“Народився Олег 7 червня 1995 року. Навчався в Озерненській гімназії, куди був зарахований учнем першого класу у 2001 році. У 2017-му вступив до одного з провідних навчальних закладів у системі військової освіти Міністерства оборони України – Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Щирі співчуття рідним та близьким”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що після навчання Герой продовжив службу в лавах Збройних сил України та згодом був призначений командиром розвідувального взводу механізованого батальйону.

“На жаль, ця проклята війна забрала життя мешканця Озерного, нашого Героя, Олега Тітарчука. Вічна світла пам’ять! Слава Україні! Попрощатися з Олегом можна буде завтра з 10.00, церква с. Скоморохи”, – зазначили у групі “Озерне! Слава Україні!”.

Під Бахмутом загинув 27-річний командир розвідвзводу Олег Тіторчук. Фото

Під Бахмутом загинув 27-річний командир розвідвзводу Олег Тіторчук. Фото

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини