Перший заступник голови СБУ Баканов: “Більше не буде ніяких “кришувальників” і “смотрящих” ні за бізнесами, ні за тіньовими оборудками.”

1572

Перший заступник голови Служби безпеки України Ігор Баканов оголосив про намір дати бій корупційним схемам, що діють в Україні.

Про це він сказав на брифінгу в понеділок після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, – про це повідомляє Стартко.

“Більше не буде ніяких “кришувальників”, ніяких “смотрящих” ні за бізнесами, ні за тіньовими оборудками. Наше головне завдання – вивести бізнес з тіні, тому що саме він – кормова база для корупції”, – сказав Баканов.

“Служба більше не буде озиратися на прізвища. Ми будемо діяти рішуче і впевнено, але винятково в межах і спосіб, передбачений законом”, – додав він.

Нагадаємо, Зеленський на зустрічі з Бакановим заявив про необхідність швидкого перезавантаження СБУ і “реальних кримінальних справ”.

Голова СБУ Василь Грицак, якого призначив президент Петро Порошенко, зараз перебуває у відпустці, чекаючи на відставку. Службою керує Баканов, давній друг Зеленського.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини