Патрульні отримали сертифіковані радари, водіям-порушникам варто боятись штрафів “найближчим часом”

1488

Патрульна поліція почне отримувати лазерний вимірювач швидкості TruCAM для фіксації порушень правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості.

Повідомляє ТСН

Про це повідомив фахівець з питань законодавчого забезпечення безпеки дорожнього руху та заступник голови Координаційної ради Загальнонаціонального Форуму безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв на своїй сторінці Facebook.

“Патрульна поліція отримала на руки сертифіковані і повірені” Труками “. Крім швидкості, прилад може фіксувати факт порушення правил зупинки або стоянки в прив’язці до часу і простору! А це значить, що при наявності водія буде виписаний штраф. А при його відсутності – евакуація ТС на штрафмайданчик! “, – зазначив він.

“Вони у нас вже були. Вони не надходили. Завтра надійдуть … Вже завершено процес пересертифікації, їх треба було юридично ще раз пересертифікувати. Головний елемент – початок контролю швидкості. Але їх небагато”, – сказав Шевченко.

Представник МВС заявив, що патрульні почнуть використовувати TruCAM “найближчим часом”. У той же час пообіцяв, що всі подробиці Департамент патрульної поліції НПУ повідомить 28 вересня.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини