“Паспорт нє получіш, пока в поєздку нє поєдєш”: користувачка у Facebook розповіла про “незабутній” відпочинок у Єгипті

10424

Одним із найулюбленіших туристичних напрямів українців влітку є Єгипет. Відпочинок у цій країні вже давно став притчею во язицех. Мабуть, вже всі знають про знамениті 10-20 доларів, за які вас на місці поселять у кращий номер, про славнозвісні добровільно-примусові екскурсії тощо. Якщо ж у туриста нема бажання їхати вкотре на екскурсію, то він має бути готовим до… погроз та залякувань.

Так сталося із Тетяною Беденко. Жінка разом 14-річною донькою добряче наїлася страху під час відпустки у Єгипті. Про це вона описала у пості в соцмережі:

“Ну що ж, думаю всім цікаво прочитати пост про те як я зі своєю 14 річною донькою мало не вмерли від страху в тому долбаному Єгипті…. Зараз звичайно вже я герой сидячи дома за своїм рідним, чистим столом, згадую ці пригоди як страшний сон. Зразу прошу вибачення за нецензурщину і помилки, але як кажуть з пісні слів не викинеш і спішу все написати поки по гарячим слідам.
І так день перший: прилетіли без затримок все прекрасно, за 10 чудотворящих доларів дали номер з виглядом на басейн і море, заселили буквально за пів години, мєсний аборігєн привіз валізу в номер, отримав ще долар і був посланий мною дуже культурно, бо йому виявляється мало і нада 2 а люче 3. Повечеряли і нам сказали що завтра в 9-30 ми обовязково маємо зустрітись з нашим гідом обовязково бо це на протязі нашого відпочинку= мама і тато , не говорячі про те що це наше все і в першу чергу допомога і беспека.
День другий: Я зрозуміла що в номері не працює сейф і прийшовши на зустріч з гідом АХМЕДОМ, повідомила спочатку про несправність сейфа на рецепції, ну а потім зявилась на зустрічі. 9-30 прийшли всі туристи які прилетіли вчора Львівським рейсом їх було чоловік 25-30 з дітками і почалось: УВАЖАЕМІЙ ВАМ НАДО ЄСЛІ ЧТО-ТО ПРОІЗОШЕЛ ОБРАТІТЬСЯ ТОЛЬКО КО МНЄ І БОЛЬШЕ НІКОМУ, ЄСЛІ ЧТО-ТО УКРАЛІ , КО МНЄ, ЄСЛІ ЖРАТЬ НЄЧЄГО КО МНЕ, ЄСЛІ К ВАШЕМУ ДЄВУШКЄ ПРИСТАЛІ В БАСЄЙНЄ І ХОЕЄЛІ НАСІЛІЯ ІЛІ В МОРЄ ВСЕ КО МНЕ, НА ЕКСКУРСІЇ ТОЛЬКО КО МНЄ ПАТАМУШТО ЕТО ОЧЄНЬ ОПАСНО В НАШЄЙ СТРАНА. Сижу думаю ппц що за готель такий що тут кругом штотоукралі і пріставалі дєвушка, далі півтори години ми всі сидимо і слухаємо за самі екскурсіі і як нам сєводня повєзло потомучто все екскурсіі дєшєвлє на 50 ДОЛЯР.
А далі всі мають ЗДАТЬ ПАСТОРТ І ЗАПОЛНІТЬ АНКЄТУ. МИ ОБРАБОТАЄМ ІНФОРМАЦІЙ І ОТДАТІМ ВСЄ ПАСПОРТА В 11-30… Сижу заповнюю анкєту для зворотнього виліту, підхожу і здаю зі всім ( ПЕРЕДІ МНОЮ ВЖЕ ПАРУ ЧОЛОВІК ВСЕ ЗДАЛО)
І ТУТ ПИТАННЯ: УВАЖАЄМИЙ КУДА ЄДЄМ? кажу нікуда нє єдєм, була в єгипті вже раза 4 і все тут бачила. УВАЖАЄМИЙ НАДА НА ЕКСКУРСІЇ ПОКУПАТЬ, знову йому говорю що я не бажаю бо на всіх перелічених вже була і не хочу. відповідь мене вбила: ТОГДА УВАЖАЄМИЙ ПОШЕЛ ОТ СЮДА ВОН, ПАСПОРТ НЄ ПОЛУЧІШЬ ПОКА СО МНОЙ НЄПОЄДЄШ В ГОРОД, думаю а вот і піздєц подкрался. Кажу йому я приїхала відпочивати і сидіти на морі , а не іздити по екскурсіям. ТОГДА ПАСПОРТ НЄ ОТАМ ПОШЛІ ВОН ОТСЮДА, ВОН !!!! Очі налились кровью , його аж підкидає і він починає орати на всю глотку. Я повернулась і кажу людям щось мені то всьо не подобається, воно зіскочило зі стула і почало бігти за нами випихувати з того залу і кричати НІСКЄМНЕРАЗГОВАРІВАТЬ , коли ми в трьох опинилися в коридорі він почав просто погрожувати. Та блятська двох метрова обєзяна стояла і ричала ТИ ЄЩЄ АХМЄДА НЄ ЗНАЄШ, ЗНАЄШЬ ЧТО АХМЄД С ТОБОЙ СДЕЛАЄТ, ВОН ПОШЛА ЄСЛІ С АХМЄДОМ НЄ ПОЄДЄШ ПАСПОРТ НЕТУ, ТЕБЯ НЕТУ ( і прицьому почав стукати мені по козирьку кєпкі).
Я просто мягко сказати в шоці іду в сторону рецепшену в голові вже пролетіло життя і ведніється два трупа по серед барханів…. ще один аборігєн біжить за мною і ходить навколо не пойму якого хєра, потім раптом до мене доходить що вони бояться що я зараз почну піднімати двіжуху. Сижу ще хвилину, мала перелякана і починаю тихенько в рюкзаку писати в турфірму яка блятт розказала як тут офігітельно і беспечно. Говорю тому другому МНЄ НУЖЕН ПАСПОРТ , а він мені ПОЛУЧІШЬ ЄСЛІ С АХМЄДОМ ПОЙДЄШ НА БЕСПЛАТНУЮ ПОЄЗДКУ… КОРОЧЕ ТИМ ЧАСОМ ТУР ФІРМА МЕНЕ БЛЯТЬ ДУЖЕ ЗАСПОКОЇЛА, СКАЗАЛИ ЩО ЦЕ ВОНИ ТАК СТРАШАТЬ, АЛЕ ПАСПОРТИ ВІДДАДУТЬ. Ніхєра собі прикольно мене страшать…. короче я ТУРФІРМІ кажу якщо в 11-30 в мене не буде паспортів на руках, я носа з того готелю не висуну , викликаю поліцію, консула,гарячі лінії і ще незнаю кого лиш би побільше народу взнало про той піздєц. На рецепшені теж скоріше за все та сама шарашка, але все одно я вирішила їм поскаржитись і налякати поліцією. пройшла ще година а може півтори, мені здавалось що ще півжиття пролетіло, прихожу до АХМЄДА і тут я бачу як блять наші соотєчєствєнікі, сука скупляють всі екскурсії чуть лі не оптом бо всі обісрались. Мене незнаю як сказати озарило, що то галіма схема. Вони збирають людей, дивляться хто там в нас сьогодні жертва яка має бути з дитиною бажано постарше і дівчинкою і обовязково без чоловіка і ось воно щастячко для обєзян. Всі здогадались вже хто тур оператор? так Join UP… Гіди, літаки, все що від них і з ними повязано просто все кончене гавно і я нерозумію як наша ЦИВІЛІЗОВАНА, ЄВРОПЕЙСЬКА КРАЇНА може підвергати своїх громадян небеспеці для життя і здоровя. Вже міліон відгуків за того оператора , а комусь прикольно нас шугати, при чому не тільки жінок, а й мужиків, здорових, високих молодих і безязиких. Ну ладно хєр з ними, зато ви нагнулись , а я ні… Я до речі єдина хто з тої компанії не купив ні одну екскурсію, а була мисля та купи, Таня , відстануть, а потім друга моя Таня сказала ніх….я не бійся їх, може то комусь допоможе, а їх злякає.
Короче поки я не пригрозила тим всім, вони мені паспорти не вернули, але коли віддавали їх, то наголосили ЧТО ТУТ ЖИЛ ОДНА ЖЕНЩІНА ОЧЄНЬ НЄХОТЄЛА ЄЗДІТЬ, БІЗНЄС МНЄ ПОРТІЛ, НА ПЛЯЖЕ РОЗКАЗИВАЛ МНОГО СТРАШЬНОГО, Я ЗНАЄШ ЧТО С НЕЙ СДЄЛЯЛ, Я ЄЄ ОТПРАВІЛ В УЖЯСНИЙ ОТЕЛЬ ГДЕ СТРЯШНО, ну але паспорти вже були в мене і я побачила що він щось пересрав, сказала йому ТА ПОШЕЛ ТИ і пішла.
Сама іду і думаю ну всьо мені ппц, вивезут в ночі ніхто і невзнає, але АХМЄД УЖЕ БІЛ ДОБРИЙ ОН УДЕ ІМЕЛ ПОЛНИЙ КАРМАН ДОЛЯР і я йому була вже пох.
ну соотєчєствєннікі як завжди потім, ну як? КАЖУ -БЛЯТЬ НІЯК ,ВСІ В ЖОПУ ЯЗИК ЗАТКНУЛИ, ОСЬ ТОМУ В НАС НЕ ТІЛЬКИ ТУТ ПРОБЛЕМИ З ТИМИ МАКАКАМИ, А ЩЕ Й В НАШІЙ КРАЇНІ ТАКИЙ БАРДЕЛЬ ,І ТО БУДЕ ЗАВЖДИ ПОКИ ВИ ВСІ БОЇТЕСЬ СВІЙ РОТ ВІДКРИТИ.
Вечером того ж дня я випадково почула розмову як АХМЄД гріє туристів на гроші, він залякуючи одного, залякує всіх і всі все купують, а потім виявляється що люди переплачують в два три рази, єстєствєнно всі мовчать і їм прокатує та афера. Тут хлопці з якими я познайомилась по темі не мовчали, вони вибивали свої гроші 4 дні, при цьому були випадки з дівчатами які приїхали з дітьми із Сум, так же як і мене виперли і пригрозили.Запропонували свою допомогу якщо щось щоб я до них зверталась, причому знайшли купу телефонів куди можна звернутись. І в останій день іхнього відпочинку, вони прийшли за своїми грошима, АХМЄД по накатаній схемі в цей момент кричав на жінку років 55-60, і вони підняли скандал. На ранок Ахмєда нє стало, он пошел отпуск.
ДЕНЬ ТРЕТІЙ, ЧЕТВЕРТИЙ,ПЯТИЙ, ШОСТИЙ І СЬОМИЙ пройшов вже без приколів і навіть з позитивом! АХМЕДА я особисто не бачила, але сьогодні після відїзду таких як ми, які не мовчали, ОН УЖЄ ВЄРНУЛСЯ, і тепер далі нашим ткристам світить ТАКЄ САМЕ СКОТСЬКЕ ВІДНОШЕННЯ.
Може хтось і не дочитає то до кінця, а може комусь зовсім пофігу, то ж не з ним сталосЯ…. СООТЄЧЄСТВІНІКІ БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ, ГУРТУЙТЕСЯ, А НЕ ПХАЙТЕ ГОЛОВУ В ЄГИПЕТСЬКИЙ ПІСОК!!”

Роксоляна Панич для Шляхта не працює

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини