Учні Малої академії наук України стали найкращими на міжнародному конкурсі командних проєктів Belt & Road Teenager Maker Camp and Teacher Workshop, який відбувся у Китаї.
Усі п’ять учасників української команди отримали медалі та дипломи найвищого ступеня BestMaker за найкращі проєкти, повідомили у пресслужбі МАН, передає Український інтерес.
Киянин Сергій Лисін переміг в категорії “Креативне програмування”, Ігор Шибка з Дніпра та Владислав Парфенюк з Рівного взяли призи за “Мистецтво електронних схем”, Олександр Левак з Луцька та Анна Гусак з Києва перемогли в категорії “Мистецтво друку”.
На розробку власного проєкту командам давали добу. До фіналу потрапила лише третина учасників, які додатково розробили бізнес-план для реалізації проєкту та представили його як повноцінний стартап.
Учасників об’єднували в міжнародні команди. Наприклад, українець Сергій Лисін працював лише з учасником з Уганди. Хлопці створили спеціальну гру для дітей, яка звертає увагу на глобальні проблеми людства.
Школяр розповів, що це багатофункціональна гра Eco game, орієнтована на дітей до 12 років. Там порушуються теми глобального потепління, шахрайства, вандалізму, природних катаклізмів тощо.
Цьогоріч в міжнародних змаганнях взяли участь 200 учасників із 33 країн світу. З них сформували 56 міжнародних команд у 8 категоріях: “Відеовиробництво”, “Мистецтво друку”, “Мистецтво моделювання”, “Мистецтво електронних схем”, “Розумний робот”, “Креативне програмування”, “Кольорова хімія” та “Авіамоделювання”.