Острови в Україні: місця, які дивують своїми загадковими краєвидами

5830

Для того, щоб відвідати загадкові безлюдні екзотичні острови, люди вирушають за кордон, ближче до океану. Але вони й не здогадуються, що острови України не менш цікаві.

Travel24 підготував добірку найкрасивіших островів України, які здивують вас своїми пейзажами.

Монастирський острів, Дніпро

Монастирський острів – місце загадкове, оповите легендами, таємницями століть і фантастичними гіпотезами. Пляж, підвісна канатна дорога, декоративний водоспад, церква Святого Миколая і монументальна постать Тараса Шевченка, що підноситься над Дніпром.

Джарилгач, Херсонська область

Вся територія острова і частина прилеглої акваторії входить до Національного природного парку “Джарилгацький”. Цікавою пам’яткою на острові є Джарилгацький маяк, спроєктований самим Гюставом Ейфелем. Джарилгач багатий на лиманові озера, тут їх близько 200. Джарилгач називають Мальдівами “по-українськи”, ми рекомендуємо відправитися сюди на відпочинок з наметом.

Бирючий острів

Коса в північно-західній частині Азовського моря, що відмежовує Утлюцький лиман. Безлюдний і красивий – для любителів тихого відпочинку, дикої природи й теплого моря. На острові багато озер, невеликих заток і бухт. Тут мешкають акліматизовані благородні олені, лані, кулани, коні та муфлони.

Інь-Янь, Дністровський каньйон

Це два невеликих острівці на річці Дністер, що входить до Національного природного парку “Дністровський каньйон”. Ці острови утворилися серед мальовничих меандрів в 1969 році в результаті повені. За формою острови дуже схожі на китайський символ їнь і ян.

Острів Тендра, Херсонська область

Довгий вузький острів-коса в північній частині Чорного моря. Від материка острів відділений Тендрівською затокою. Велика частина Тендри входить до складу Чорноморського біосферного заповідника. На острові розташований один з найважливіших маяків Чорного моря – Тендрівський маяк. Єдине в Україні місце, де живуть дикі коні. Це ще одне райське місце в Україні: білий пісок, безлюдні пляжі, дика природа і бірюзові хвилі.

Зміїний, Одеська область

Острів знаходиться в Чорному морі. Це екологічно чиста територія, унікальна флора і фауна, пляжі, прозора морська вода. У підводному світі біля острова знайдені судна часів двох світових воєн. Острів людний, на ньому розташоване маленьке селище Біле.

Хортиця, Запорізька область

Дуже мальовничий острів, що омивається Дніпром. Національний заповідник “Хортиця”, ліси, степи й луки, високі скелі, унікальні історичні пам’ятки, створені ще до н.е., подорож в історію запорізьких козаків, звідси вони здійснювали походи на турецькі фортеці, Історико-культурний комплекс “Запорізька Січ” – все це острів Хортиця.

Мандруйте Україною!

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини