Онуфрій влаштував зустріч із полоненими окупантами і видав, що “молиться за всіх”

2413

Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій зустрівся з російськими окупантами, яких українські воїни взяли в полон. Він ні слова не сказав про те, що росіяни прийшли в нашу країну воювати і вбивати, натомість зазначив, що молиться за “всіх людей на полі бою”.

Відео опублікував журналіст і блогер Володимир Золкін на своєму youtube-каналі, зустріч Онуфрія та полонених загарбників відбулася у Києво-Печерській лаврі. Предстоятель УПЦ МП побажав окупантам “здоров’я та якнайшвидшого повернення до родин”, роздав по молитвослову, іконці та шоколадці, передає Обозреватель.

Він зазначив, що “не хоче, щоб гинули наші та ваші люди і руйнувалися міста”.

“Хочу побажати вам здоров’я, щоб Господь повернув вас на свою батьківщину, у сім’ї. Щоб ви побачили матерів, сестер, дружин, дітей, братів, друзів. Хотів би, щоб ви їм сказали такі слова: ми не хочемо війни, ми не хочемо, щоб руйнувалися наші міста, селища, щоб гинули наші та ваші люди. Не хочемо, щоб матері ні в Україні, ні в Росії зустрічали своїх мертвих синів і плакали над ними гіркими, невтішними сльозами. Це потрібно зупинити, це можна зупинити”, – сказав ієрарх.

Він додав, що гармати нібито можна зупинити словом любові, а лідерам України та країни-агресора РФ потрібно знайти таке слово.

“Наша УПЦ робила все, щоб російський та український народи жили у мирі, злагоді та любові. Вийшло так, як вийшло. Але навіть якщо зло трапилося, його слід зупинити. Нехай Господь дасть нашим правителям мужність, розум, мудрість здобути те слово любові, яким зупиняється всяке зло”, – зазначив предстоятель церкви УПЦ Московського патріархату.

Також Онуфрій запевнив, що молиться за “всіх людей” на “полі бою”.

“Хочу побажати, щоб Бог оберігав вас, всіх людей, що знаходяться на полі бою”, – сказав митрополит. Окупантам він розповів про нібито спільне духовне коріння українців і росіян і “єдину купель Хрещення” з вод Дніпра.

“Щоб народи, що вийшли з єдиної купелі Хрещення, воювали один з одним – це ганьба. І ми повинні зробити все, щоб це безумство припинилося”, – підсумував Онуфрій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини