Олександр Лукашенко видав фейк про “мільйони голодних українців” через ешелони вивезеного чорнозему

696

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко видав фейк про нібито тотальні злидні в Україні та голодних людей. За його словами, рахунок тих, хто потребує їжі, йде на мільйони.

Безглузда заява пролунала під час його виступу в парламенті 26 травня. Лукашенко також збрехав що з України нібито навіть вивозять на Захід родючий грунт, – пише Оbozrevatel.

“Мільйони українців стоять на західному кордоні, вимолюючи шматок хліба, а олігархи ешелонами вивозять чорнозем”, – заявив нелегітимний глава сусідньої країни.

Крім того, Лукашенко не зміг залишити без уваги і тему санкцій проти керівництва Білорусі. Коментуючи це питання, він як завжди почав критикувати Європу.

“На Заході не могли домовитися про введення проти нас санкцій. Литва і Польща оскаженіло вимагали санкцій. Польща взагалі поводиться розгнуздано”, – висловився він.

Крім того, Лукашенко вважає, що Захід своїми санкціями нібито нав’язує його країні “крижану війну”. Він додав, що так цивілізований світ нібито вирішив помститися йому за уникнення “державного перевороту”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини