Олега Винника звинуватили в крадіжці пісень (відео)

1693

Українського виконавця Олега Винника звинувачено Еделем Ліннем в крадіжці інтелектуальної власності.

Олег Винник в 2018 році завоював титул Співак року за версієюM1 Music Awards. У листопаді він зібрав два поспіль аншлаги в столичному Палаці Спорту, а його пісні — справжні завсідники гучних вечірок.

Однак, нещодавно Едель Лінн розповів, що Олег Винник нібито вкрав деякі свої пісні у його дружини Лори Мелтемі, пише clutch.ua.

За словами цієї людини, у 2002 році починаючий співак Винник познайомився з його дружиною Ларою Мелтемі, яка на той момент мала вже понад 40 записаних композицій, на невеликому музичному фестивалі. Едель стверджує, що Олег попросив у Лари диски з її піснями. На одному з них була пісня, нібито записана в 2001 році, з назвою Візьми мене в полон. За словами чоловіка, Лара виступала з цією піснею на фестивалі в палаці Україна, на телевізійній передачі в Берліні і в посольстві України. Як говорить Едель, Винник повернув Мелтемі диски і похвалив.

За словами Еделя, в 2008 році Лара пішла зі сцени, через те, що їй потрібно було перенести операцію. Через три роки вона виступила на фестивалі в Берліні, а вже в 2012 її адвокат побачив в інтернеті пісню “Візьми мене в полон”, тільки авторства Олега Винника.

«Це наскільки ідіотом треба бути, щоб у наш час, коли є інтернет, зважитися на крадіжку, з розрахунку, що ніхто нічого не дізнається?», – обурився Едель Лінн.

Подружжя звернулося із скаргою на сайт Олега, але їм відповіли лише звинуваченням у наклепі і пригрозили судом.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини